۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
ارز نیمایی ارزان می شود؟

بانک مرکزی در حالی جزییات معاملات انجام شده در بازارهای حواله و اسکناس ارز در روز پنجشنبه را اعلام کرد که در سامانه نیما، عرضه ارز ۲۷ برابر تقاضا بود و ۹۶ درصد ارزهای عرضه‌شده، مشتری نداشت.

به گزارش صدای بورس,بانک مرکزی در حالی جزییات معاملات انجام شده در بازارهای حواله و اسکناس ارز در روز پنجشنبه را اعلام کرد که در سامانه نیما، عرضه ارز ۲۷ برابر تقاضا بود و ۹۶ درصد ارزهای عرضه‌شده، مشتری نداشت.

به گزارش ایرنا ,مجموع عرضه ارز در سامانه نیما (حواله) تا ساعت ۱۴:۳۰ پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱.۰۷.۰۷ معادل ۷۴۸ میلیون یورو و مجموع ارز معامله شده در این سامانه معادل ۲۸ میلیون یورو بوده است. گفتنی است، مجموع معاملات روز روز قبل از آن (چهارشنبه مورخ ۶ مهرماه سال جاری) نیز در سامانه نیما معادل ۱۶۵ میلیون یورو بود. همچنین در بازار متشکل ارزی (اسکناس) تا ساعت ۱۴:۳۰ امروز (پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱.۰۷.۰۷) هشت میلیون دلار با میانگین نرخ ۳۰ هزار و ۸۶۶ تومان و یک میلیون یورو با میانگین نرخ ۳۰ هزار و ۶۵۶ تومان به صورت توافقی معامله انجام شد. بانک مرکزی از روز ۲۳ شهریورماه سال جاری و بنا به دستور رییس کل این بانک نسبت به انتشار جزییات معاملات انجام شده در بازارهای حواله و اسکناس ارز به صورت روزانه اقدام می‌کند.

کد خبر 460076

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =