تامین سرمایه تمدن در رتبه‌بندی ارزیابی کیفی عملکرد مشاوران پذیرش اول شد

شرکت تامین سرمایه تمدن به عنوان بزرگترین شرکت تامین مالی کشور در رتبه‌بندی ارزیابی کیفی عملکرد مشاوران پذیرش سال ۱۴۰۰ توسط شرکت فرابورس ایران رتبه اول را از میان ۲۷ نهاد مالی دارای مجوز عرضه و پذیرش کسب نمود.

صدای بورس- شرکت تامین سرمایه تمدن با تسلط بر فرآیندها و دستورالعمل‌های سازمان بورس به‌عنوان مشاور عرضه و پذیرش در بازار سرمایه کشور فعالیت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه تمدن، طبق قوانین و مقررات ناظر بر بازار سرمایه، پذیرش اوراق بهادار جدید در بورس یا فرابورس یا عرضه عمومی آنها نیازمند طی مسیری است که حضور و ایفای نقش مشاور عرضه یا پذیرش در کلیه این مراحل ضرورت دارد.

شرکت تامین سرمایه تمدن، با مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار، با داشتن تیمی مجرب و باتجربه و متخصص همراهی لازم از ابتدا تا انتهای روند پذیرش را انجام می‌دهد.

معیارهای ارزیابی کیفی مشاوران پذیرش از دیدگاه هیئت پذیرش

جامع بودن مطالب و محتوای امیدنامه، نبود اشتباه (نگارشی و محاسباتی و...) در امیدنامه، نبود مغایریت مطالب امیدنامه با سایر اطلاعات، تسلط مشاور پذیرش بر وضعیت شرکت، بیان و ارائه مشاور پذیرش.

معیارهای ارزیابی کیفی مشاوران پذیرش از دیدگاه کارشناس پذیرش

جامع بودن مطالب و محتوای امیدنامه در انطباق با امیدنامه مصوب، میزان تسلط مشاور پذیرش بر ویژگی‌های صنعت شرکت متقاضی پذیرش، دقت و نبود اشتباه در تهیه امیدنامه، نبود مغایرت مطالب امیدنامه با سایر اطلاعات و مدارک ارائه شده توسط مشاور پذیرش، تسلط مشاور پذیرش بر اطلاعات مالی و وضعیت شرکت، مشارکت مشاور در خصوص پذیرش شرکت در روز جلسه آشنایی، کیفیت ارائه مشاور پذیرش در روز هیئت پذیرش، استفاده از نیروی انسانی متخصص، سرعت عمل مشاور پذیرش در امور محوله، کنترل مدارک ارسالی به فرابوس، میزان تسلط بر دستورالعمل و فرآیند پذیرش تا عرضه شرکت، رضایت شرکت متقاضی در تعامل با مشاور پذیرش، پیگیری و در دسترس بودن مشاور پذیرش و رفتار مناسب و حفظ احترام کارشناس پذیرش، مدیر پذیرش و معاون پذیرش.

تامین سرمایه تمدن در رتبه‌بندی ارزیابی کیفی عملکرد مشاوران پذیرش اول شد

کد خبر 454469

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =