موفقیت در اتمام تعمیرات واحد اسید سولفوریک " شاروم "

تعمیرات اساسی واحد اسید سولفوریک پتروشیمی ارومیه برای نخستین بار با انجام ۳۰ هزار و ۶۰۰ نفرساعت کار مداوم و بدون حادثه ناتوان‌کننده طی مدت ۲۶ روز با موفقیت به پایان رسید.

به گزارش صدای بورس، مدیر عامل پتروشیمی ارومیه با علام این خبر تصریح کرد : واحد اسید سولفوریک در خردادماه سال جاری جهت عملیات تعمیرات اساسی از سرویس خارج گردید و پس از ۲۶ روز تلاش بی‌وقفه گروه‌های مختلف کاری و با استفاده از ظرفیت تولید داخل و همکاری با تولیدکنندگان و قطعه‌سازان داخلی اجرا شد و با موفقیت مجدداً در مدار تولید قرار گرفت.

پژمان اسدی اذعان داشت: به‌منظور حفظ تولید و بهینه‌سازی ظرفیت و رفع مشکلات و تنگناهای واحد در محورهای تولید، ایمنی، انرژی و زیست‌محیطی مبنای تصمیم‌گیری‌ها و فعالیت‌های برنامه‌ریزی شده برای این اقدام بود که با توکل به خدای متعال و تلاش مجدانه گروه‌های فنی و تخصصی، تمامی اقدامات باکیفیت محقق شده است.
اسدی هدف اصلی اورهال را تزریق خون جدید در رگ‌های تجهیزات و دستگاه‌ها به منظور افزایش تولید با سطح ایمنی بالاتر و راندمان و کیفیت مطلوب خواند و افزود: با قرارگرفتن واحد اسید سولفوریک در سرویس در سال تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال آفرینی شاهد افزایش تولید در شاروم خواهیم بود.
شاروم یکی از شرکت‌های تابعه پترول است که در عرضه ۵ گروه محصول فعالیت می‌نماید ودر حال حاضر اسید سولفوریک، یک محصول استراتژیک بوده که بعنوان خوراک واحدهای سولفات آمونیم و سولفات پتاسیم پتروشیمی ارومیه استفاده می شود.
منبع: روابط عمومی گروه سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس
کد خبر 453860

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =