توضیحات روابط عمومی ایمیدرو در خصوص خبرسازی کذب پیرامون برگزاری جشن کارمندی

روابط عمومی ایمیدرو توضیحاتی را پیرامون اخبارِ اخیر، در خصوص برگزاری جشن کارمندی ایمیدرو منتشر کرد. 

صدای بورس- اخیرا برخی رسانه ها، با انتشار خبری نادرست از قول یکی از مدیران معزول زیر مجموعه سازمان ، مطالب غیر واقعی را در خصوص گردهمایی کارمندی اطلاع رسانی کرده اند.
این گزارش ها، با انتشار ارقام عجیب و غریب ، از زبان یک مدیر معزول ، در تلاش هستند این ذهنیت را در دیدگاه مردم – آن هم در شرایط اقتصادی خاص- ایجاد کنند که ایمیدرو، بودجه های بیت المال را با برگزاری جشن پرهزینه، هدر داده است.
اما واقعیت چیست؟
هزینه های انجام شده برای این مراسم، نه میلیاردی بوده و نه هزینه ای ویژه و نه ریخت و پاشی که مغایر با سیاست دولت باشد، بلکه بودجه ای تحت عنوان کمک هزینه بوده که همه ساله در سالگرد تاسیسِ این سازمان، به عنوانِ رفاهیات به پرسنل پرداخت می‌شده، اما در سالِ جاری با توجه به فروکش کردن موج کرونا، در جهتِ ایجادِ همدلی و هم افزایی بیشتر در بینِ کارمندانِ این سازمان، پس از مشورت با تعدادی از مدیران و کارکنان مذکور، ترجیح بر آن شد تا این بودجه در قالب یک گردهمایی صرف شود.
هدف این مراسم ایجاد فضایی صمیمی با حداقل هزینه ممکن، برای کارکنان و همچنین تکریم بازنشستگان، (آن هم شش سال پس از مراسم پیشین) بوده است.
روابط عمومی ایمیدرو، ضمن تکذیب و رد انجام جشن پرهزینه و ریخت و پاش مورد ادعا ، هر نوع پیگیری حقوقی جهت احقاق حقوق این سازمان در مراجع قانونی را محفوظ می داند.

کد خبر 452406

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

  • افزایش حقوق کارمندان به سال بعد موکول شد

    افزایش حقوق کارمندان به سال بعد موکول شد

    رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به افزایش ۱۰ تا ۲۰ درصدی حقوق کارمندان و با بیان اینکه این افزایش پاسخگوی هزینه‌های کارمندان نیست، گفت: ان شاالله در سال‌های آینده به شکل‌های گوناگون بتوانیم حق کارمندان را جبران کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =