بانک سپه پیشرو در اجرای مصوبات دولت است

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تأکید بر اینکه بانک سپه پیشرو در اجرای مصوبات دولت است، گفت: با اجرای سیستم یکپارچه بانکداری و سند برنامه تحول راهبردی بانک سپه در افق ۱۴۰۴ باید به افق‌های آینده بانک نگریست و از دستاوردهای آن سخن گفت.

به گزارش صدای بورس، احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در مراسم رونمایی از سیستم یکپارچه بانکداری و سند برنامه تحول راهبردی بانک سپه در افق ۱۴۰۴ که عصر امروز سه‌شنبه سوم خردادماه همزمان با گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در سالن همایش‌های بانک سپه برگزار شد، با تقدیر از زحمات انجام‌ شده در طراحی، اجرا و مدیریت این سیستم، آن را نماد موفقیت بانک سپه در انجام مأموریت‌های محوله از سوی دولت و ساماندهی بانک‌ها دانست.
وی با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته در مدت‌زمان اجرا و نهایی شدن ابرپروژه ادغام، گفت: بانک سپه در ایفای مسئولیت خطیر ادغام، سربلند و موفق بوده و توانسته با اتکا به تجربیات حاصل در زمان ادغام، آن را در قالب سیستم یکپارچه بانکداری، طراحی، اجرا و عملیاتی کند.
وزیر امور اقتصادی و دارایی از پیگیری‌های انجام‌ شده ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه درخصوص طراحی و اجرای اولین سیستم متمرکز بانکداری، تدوین سند تحول راهبردی بانک سپه در افق ۱۴۰۴ را نمادی از صرف فعل خواستن و توانستن عنوان کرد.
خاندوزی اقدامات انجام‌ شده درخصوص طراحی سیستم یکپارچه بانکداری در این بانک را فراتر از مسئولیت‌های اقتصادی و مالی آن دانست و تاکید کرد: با اجرای این سامانه و سند تحول باید به افق‌های آینده بانک سپه نگریست و از دستاوردهای آن سخن گفت.
وی با تأکید بر نقش و جایگاه بانک سپه در رشد و بالندگی اقتصادی، برنامه‌های این بانک را در مسیر پیشبرد سیاست‌های دولت و نظام عنوان و از مدیران و کارکنان بانک سپه قدردانی کرد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی این چشم‌انداز را در مسیر دستیابی به اهداف کشور و رشد اقتصادی دانست و بانک سپه را بانک پیشرو در اجرای مصوبات دولت مانند ارائه تسهیلات خرد به مردم بدون دریافت تضامین و… یاد کرد.

منبع: بانک سپه

کد خبر 452405

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =