سامانه یکپارچه فروش خودرو دچار مشکل شد

سامانه یکپارچه تخصیص خودرو در آغار به کار دچار مشکل و اختلال شد و امکان ثبت‌نام وجود ندارد.

به گزارش صدای بورس، سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، با دستور وزارت صمت سامانه یکپارچه تخصیص خودرو را طراحی کرده است. بر اساس اعلام پیشین، قرار بود این سامانه از ساعت ۹ صبح دیروز ، آغاز به کار کند اما برخی کاربران از اختلال در این سایت فروش خودرو خبر می‌دهند.

بسیاری از مخاطبین اعلام کرده اند موفق به ثبت مشخصات و پیش ثبت نام نشده اند. به نظر می‌رسد عدم پیش بینی درست از میزان استقبال مردم و میزان هجوم مردم به این سامانه، باعث شده است روند ثبت نام با کُندی پیش برود.

روز دوشنبه اگر کاربری به سایت سامانه یکپارچه وارد می شد، در صفحه اصلی آن نام،مشخصات و لینک ثبت‌نام چندین محصول آماده بود.اما اکنون به جای همه آنها تنها یک عبارت درج شده است: «در حال دریافت اطلاعات».


 • بیشتر بخوانید:

ثبت نام در سامانه یکپارچه خودرو از سه‌شنبه


از سوی دیگر فرایند ورود/ثبت‌نام نیز اکنون در این سایت تکمیل نمی‌شود. برخی می‌گویند تا نیمه راه رفته‌اند اما نتوانستند فرایند آن را به پایان برسانند یا یکی از گزینه‌های انتخاب فعال نبوده است.

در همین زمینه وزارت صمت این مسئله را به اولین روز باز شدن این سایت مرتبط می‌داند و می‌گویند که در مدت ۲۴ تا ۷۲ ساعت آینده مشکل بر طرف خواهد شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، وزارت صمت برای رفع این بحران، زمان یک هفته‌ای برای پیش ثبت نام را پیش بینی کرده است تا کمی از فشار وارده به سرورهای سامانه یکپارچه کاهش یابد.

سامانه یکپارچه فروش خودرو دچار مشکل شد!

کد خبر 451962

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

 • تعرفه واردات خودرو چند درصد است؟

  تعرفه واردات خودرو چند درصد است؟

  آزادسازی واردات به مرحله اجرا رسیده است. حال اصلاح نظام تعرفه‌ای نیز برای تسهیل واردات خودرو در دستور کار دولت قرار گرفته. تعرفه چند درصد است؟

 • راه‌اندازی غرفه فرش ایران در جام جهانی قطر

  راه‌اندازی غرفه فرش ایران در جام جهانی قطر

  معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) از راه‌اندازی غرفه فرش ایران در جام جهانی قطر خبر داد و گفت که این غرفه بعد از جام جهانی دائمی خواهد شد.

 • یک اقدام جدید برای بورسی شدن سایپا

  یک اقدام جدید برای بورسی شدن سایپا

  رئیس سازمان خصوصی سازی از نامه سایپا برای تغییر وثایق در راستای عرضه سهام این شرکت در بازار سرمایه خبر داد و گفت: این یعنی عملا وزارت صمت در راستای دستور رئیس جمهور برای جا به جایی وثایق اقدام کرده تا امکان واگذاری این شرکت ها فراهم شود.

 • مشکلات سامانه یکپارچه فروش خودرو حل شد

  مشکلات سامانه یکپارچه فروش خودرو حل شد

  به دنبال آنکه سامانه فروش (تخصیص) خودرو در روزهای ابتدایی فعالیت خود با اخلال‌هایی در روند ثبت‌نام روبرو بود، طبق اعلام، اکنون همه مشکلات و اختلالات برطرف شده و متقاضیان می‌توانند ثبت‌نام و درخواست خود برای خرید خودرو مورد نظر را ثبت‌ کنند.

 • احتمال حذف شرط صادرات خودرو از مصوبه دولت

  احتمال حذف شرط صادرات خودرو از مصوبه دولت

  آخرین اخبار حاکی است، هنوز هیچ دستورالعملی برای نحوه واردات خودرو نهایی نشده است و احتمال تجدیدنظر در شرط صادرات خودرو و اجرایی شدن واردات خودرو با منشأ ارز صادراتی و با رعایت ضوابط خاص و تأیید وزارت صمت وجود دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =