یک‌ میلیون و ۶۶۱ هزار و ۶۰۷ کد معاملاتی، سفارش خود را در ۲۸ هزار و ۱۲۱ ریال (سقف قیمتی) ثبت کردند و در نهایت ۵ درصد از سهام «ددانا» به این گروه رسید.

به گزارش صدای بورس، امروز ۵ درصد از کل سهام شرکت داروسازی دانا معادل ۱۲۰ میلیون سهم این شرکت در بازار اول فرابورس روی میز فروش رفت، این در حالی بود که برای خرید سهام این شرکت بیش از ۲۵۸ میلیون سهم، ثبت سفارش شد.

۲۰ هزار و ۷۸۸ کد معاملاتی سفارش‌های خود را در کف قیمتی به ثبت کردند و یک‌ میلیون و ۶۶۱ هزار و ۶۰۷ کد معاملاتی، سفارش خود را در سقف قیمتی یعنی ۲۸ هزار و ۱۲۱ ریال ثبت کردند و درنهایت ۵ درصد از سهام «ددانا» به این گروه رسید. نماد معاملاتی این داروسازی در روز معاملاتی آینده باقیمت ۲۸ هزار و ۱۲۱ ریال بازگشایی خواهد شد.

برای‌ «ددانا» ۲۵۴ میلیون و ۷۵۳ هزار و ۱۰۶ سهم در سقف قیمتی، خریدار نشست و در مقابل تنها برای ۳ میلیون و ۴۲۳ هزار و ۸۴۱ سهم توسط ۲۰ هزار و ۷۸۸ نفر در کف قیمتی ثبت سفارش شد. همچنین در پایان قیمت میانگین موزون سفارش‌های واردشده ۲۷ هزار و ۸۸۶ ریال تعیین شد.


  • بیشتر بخوانید:

" سآبیک " با چه پیش شرطی عرضه می‌شود؟


بر اساس این گزارش خریداران عرضه اولیه «دانا» به تعداد سهام تخصیص داده‌شده در روز عرضه اولیه، دارای اختیار فروش تبعی این سهام خواهند بود.

بر اساس اطلاعیه عرضه دانا، شرکت‌های دارویی تأمین، سرمایه‌گذاری شفا دارو، شرکت جابر بین حیان، داروسازی اسوه و شرکت صنعتی کیمیدارو، متعهدین عرضه معرفی‌شده‌اند.

همچنین تأمین سرمایه نوین به‌عنوان متعهد خرید و صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازار گردانی توسعه ملی به‌عنوان بازار گردان «دانا» در این نماد فعال هستند.

کد خبر 451830

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =