۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۲
بازار گوشت قرمز همچنان بی‌رمق!

قیمت گوشت قرمز از اسفند سال گذشته روند افزایشی به خود گرفت و با وجود گذشت دو ماه ازاین اتفاق، هنوز قیمت‌ها کاهشی نشده و بنابر گفته فعالان این صنعت همین بالا بودن قیمت‌ها بازار را از رمق انداخته است.

صدای بورس- براساس مشاهدات میدانی از خرده‌فروشی‌های سطح شهر تهران قیمت هرکیلو شقه گوسفندی ۱۵۵ تا ۱۷۰ هزار تومان، سردست و گردن گوسفندی ۱۵۵ تا ۱۶۰ هزار تومان، ران گوسفندی۱۷۵ تا۲۰۰ هزار تومان، قلوه‌گاه گوسفندی ۱۱۰ هزار تومان، ران گوساله ۱۵۰ تا ۱۶۰ هزار تومان و راسته گوساله ۱۶۵ تا ۱۷۰ هزار تومان است.

گفتنی است قیمت‌های ذکر شده حدودی بوده و ممکن است در برخی مناطق بیشتر یا کمتر باشد.


بیشتربخوانید:این گروه نمی‌گذارند گوشت ارزان شود


در میادین میوه و تره بار نیز قیمت هرکیلو ران گوساله۱۳۹ هزار تومان، ران گوسفندی۱۳۹هزار و ۵۰۰ تومان، شقه گوسفندی ۱۱۶هزار و ۹۰۰ تومان، سردست گوسفندی۱۱۹ هزار و ۸۰۰ تومان و راسته گوساله۱۳۹ هزار تومان است.

به گزارش ایسنا،مقایسه قیمت گوشت در هفته پایانی فروردین ماه با هفته اول اردیبهشت۱۴۰۱ نشان می‌دهد که قیمت گوشت دراین بازه تغییر چندانی نکرده است و براساس اعلام فروشندگان، بازار گوشت قرمز به دلیل بالا بودن قیمت‌ها همچنان کم تقاضا مانده است. این در حالیست که مدیرعامل اتحادیه مرکزی دام سبک کشور چندی پیش اعلام کرد با مازاد دام در کشور مواجه هستیم و قیمت‌ دام زنده هم افزایشی نداشته است و مشخص نیست چرا قیمت گوشت قرمز روند صعودی خود را حفظ کرده است.

کد خبر 450929

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

 • یک کیلو گوشت قرمز چند هزار تومان؟

  یک کیلو گوشت قرمز چند هزار تومان؟

  یک کیلو گوشت قرمز در تهران ۲۲۹ هزار تومان شد.

 • ۲۱ ارز گران شد

  ۲۱ ارز گران شد

  بانک مرکزی در گزارشی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (شنبه، ۱۰ اردیبهشت‌ماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۱۷ ارز کاهش و ۲۱ ارز افزایش یافت و نرخ رسمی هشت ارز نیز ثابت ماند.

 • میوه بخوریم یا آب میوه ؟

  میوه بخوریم یا آب میوه ؟

  اغلب میخوانیم و می‌شنویم که مصرف کامل میوه بهتر از آب میوه است. اما اخیرا یک مطالعه نشان داده است که مصرف ۱۰۰ درصد آب میوه در سال‌های پیش‌دبستانی می‌تواند منجر به الگوهای غذایی سالم‌تر در دوران کودکی شود، بدون اینکه تأثیر نامطلوبی بر افزایش وزن داشته باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =