خرید مسکن مهر در مناطق مختلف تهران چقدر تمام می‌شود؟

در سال‌های گذشته همواره مسکن مهر جزو آپارتمان‌های ارزان قیمت به ویژه در اطراف شهرهای بزرگ محسوب می‌شد اما اکنون واحدهای مسکونی مهر نیز دچار جهش قیمت شده و برای خرید آنها در شهر جدید پردیس حداقل باید بین ۷۶۰ میلیون تا ۱۲۰۰ میلیارد تومان داشت.

به گزارش صدای بورس، شهر پردیس از سال ۹۸ تاکنون و به دلیل جهش نرخ‌ها در شهر تهران، میزبان بسیاری از کسانی شده که قادر نبوده‌اند در پایتخت خانه بخرند، این شرایط سبب شده تا قیمت‌ها در این شهر نیز افزایش داشته باشد به طوری‌که بررسی فایل‌های فروش مسکن مهر در پردیس نشان می‌دهد خرید واحدی ۶۸ متری با ۷۸۰ میلیون تومان امکان‌پذیر است.


بیشتر بخوانید:

طرح ملی مسکن شکست خورد؟


همچنین فاز ۱۱، کوزو ترکیه یک آپارتمان ۹۲ متری را متری ۸.۲ میلیون و با قیمت ۷۶۰ میلیون تومان می‌توان خریداری کرد.

در فاز ۵ یک آپارتمان ۸۶متری را متری ۱۰.۴ میلیون تومان برای فروش آگهی کرده‌اند که بودجه کل برای خرید این واحد برابر با ۹۰۰ میلیون تومان است.

در فاز ۱۱ می‌توان یک واحد ۹۰ متری را متری ۱۰.۱ میلیون و در همین فاز یک آپارتمان ۱۰۰ متری با قیمت ۹.۱ میلیون تومان و با قیمت کل ۹۱۰ میلیون تومان خریداری کرد.

در فاز ۸ هم یک واحد ۹۷متری مسکن مهر را متری ۱۱.۲ میلیون تومان و با قیمت کل یک میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان آگهی کرده‌اند که قیمت بالایی محسوب می‌شود.

در پرند هم حداقل قیمت برابر با متری ۵ میلیون تومان است به‌طوری که یک واحد ۸۴متری را با ۴۲۰ میلیون تومان می‌توان خرید.

در فاز ۶ پرند هم یک آپارتمان ۷۰ متری را با قیمت هر متر مربع ۶.۱ میلیون و با قیمت کل ۴۳۰ میلیون تومان برای فروش آگهی کرده‌اند.

بالاترین قیمت در این محدوده مربوط به یک واحد ۸۲ متری در فاز ۴ است که هر متر آن ۸.۳ میلیون تومان و با قیمت کل ۶۸۵ میلیون تومان ارزش‌گذاری شده است.

به گزارش ۹ صبح، در مهرآباد رودهن هم یک آپارتمان ۷۰متری برای فروش آگهی شده است که هر متر آن ۱۱.۴ میلیون تومان و قیمت کل ۸۰۰ میلیون تومان تعیین شده است.

کد خبر 450758

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =