با کمک گروه بهمن جزو سه تولیدکننده برتر خودرو در کشور می‌شویم

استاندار آذربایجان شرقی در نشستی مشترک با مدیران گروه بهمن گفت: اراده داریم تا تولید اتوبوس، کامیون و کشنده در استان افزایش یابد و در این زمینه از پتانسیل گروه بهمن استفاده خواهیم کرد.

صدای بورس- امروز استاندار آذربایجان شرقی و مدیران ارشد گروه بهمن در نشست مشترکی درباره اقدامات توسعه‌ای بهمن و استفاده از پتانسیل‌های این گروه در استان به گفت‌وگو پرداختند.
زین‌العابدین رضوی خرم، استاندار آذربایجان شرقی گفت: حضور گروه بهمن در استان باید به گونه‌ای باشد که باعث توسعه صنعت آذربایجان شرقی شود.
وی در همین رابطه افزود: اراده داریم تا تولید اتوبوس، کامیون و کشنده در استان توسعه یابد و در این زمینه از پتانسیل گروه بهمن استفاده خواهیم کرد. وی در همین رابطه تاکید کرد: هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.
خرم با تاکید بر اینکه آذربایجان شرقی می‌تواند با کمک گروه بهمن جزو سه تولیدکننده برتر خودرو در کشور شود، اضافه کرد: دولت از حرکت در مسیر تولید خودروهای تجاری حمایت خواهد کرد.
در این دیدار بیوک علیمرادلو، مدیرعامل گروه بهمن گزارشی از توسعه این گروه در آذربایجان شرقی داد و خواستار حمایت‌های منطقه‌ای به منظور توسعه گروه بهمن شد.
در پایان جمشید ایمانی، رئیس هیات مدیره گروه بهمن تاکید کرد که برای توسعه، تامین سرمایه نیاز است و در استان توجه و نگاه ویژه به تولید هم اکنون وجود دارد. این موضع هرچه بیشتر رواج یابد بخش خصوصی تمایل بیشتری به توسعه فعالیت پیدا می‌کند.

کد خبر 450145

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =