« آریا » و تحقق حدود ۱۳،۵۰۰ میلیارد تومان سود خالص در سال ۱۴۰۰

آریاساسول عملکرد درخشان خود را با ثبت رکورد برگزاری مجمع در فروردین ماه تکمیل می‌کند.

به گزارش صدای بورس، بر اساس صورتهای مالی و گزارش تفسیری مدیریت منتشره در سامانه کدال، شرکت پلیمر آریا ساسول در سال ۱۴۰۰ از مبلغ ۲۶۵،۳۲۱ هزار میلیارد ریال درآمد فروش، مبلغ ۱۳۴،۶۴۲ میلیارد ریال سود خالص محقق نموده که با توجه به افزایش سرمایه ۵۰ درصدی اخیر این شرکت هر سهم آن معادل ۹۷۹ تومان سود ساخته است که بالاترین میزان درآمد و سود در طول مدت فعالیت این شرکت است.

«آریا» حدود ۱۳،۵۰۰ میلیارد تومان سود خالص کسب کرد

بنا بر این گزارش، شرکت پلیمر آریاساسول با همتی در خور تحسین و برنامه ریزی دقیق از ابتدای سال گذشته و رعایت انضباط مالی مثال زدنی، مصمم است تا مجمع عمومی عادی سالانه خود را در ۳۰ فروردین ماه برگزار نماید و سود سهام سهامداران را نیز از ۷ اردیبهشت ماه و طبق سنوات قبل از طریق سامانه سجام پرداخت کند. گفتنی است که برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه در فرودین ماه، برای شرکتی بورسی و در این ابعاد دست کم در حوزه صنعت نفت و انرژی یک رکورد بی‌سابقه محسوب می‌شود.


بیشتر بخوانید:

« آریا » ناشر برتر بازار سرمایه شد


شرکت پلیمرآریاساسول با نماد آریا، معتبر ترین شرکت کشور با رتبه اعتباری AA، ارزش بازاری بیش از ۱۲۰ هزار میلیارد تومان دارد و یازدهمین شرکت بزرگ بازار سرمایه است که با بازدهی بسیار خوب یکی از جذاب ترین و بنیادی ترین سهام‌ها به حساب می‌آید. این شرکت همچنین به واسطه سوددهی و بازدهی مناسب، شفافیت و صحت گزارشات بارگزاری شده در سامانه کدال و ارسال پیش از موعد گزارشات در این سامانه به عنوان یکی از ۱۵ ناشر برتر از میان بیش از ۷۰۰ ناشر بازار سرمایه کشور معرفی گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت پلیمر آریا ساسول، بررسی سوابق تقسیم سود سنوات گذشته حاکی از آن است که این شرکت دست کم ۹۰ درصد از سود قابل تقسیم را بین سهامداران خود تقسیم کرده است.

«آریا» حدود ۱۳،۵۰۰ میلیارد تومان سود خالص کسب کرد

کد خبر 449568

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =