۶ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۷
آیفون دار شدن ارزان‌تر می‌شود

آیفون و محصولات دیگر اپل فوق العاده گران شده اند به طوری که این شرکت آمریکایی به فکر استفاده از مدلهای فروش دیگری افتاده است تا درآمدش آسیب نبیند.

به گزارش صدای بورس، منابع آگاه در گفت و گو با بلومبرگ مدعی شده اند اپل در حال طراحی یک سرویس اشتراک برای آیفون و محصولات سخت افزاری دیگر است. در این مدل، کاربران به جای هزینه یکجا یا اقساط مالی، مانند برنامه ارتقای آیفون، ماهانه هزینه ای را پرداخت خواهند کرد و از طریق حساب اپل خود، اشتراکشان را مدیریت می کنند.


بیشتربخوانید:قیمت آیفون جهش کرد


بر اساس گزارش وب سایت انگجت، جزییات بیشتر هنوز موجود نیست اما این سرویس شامل ارتقاهای مرتب بوده و اواخر سال ۲۰۲۲ یا اوایل سال ۲۰۲۳ راه اندازی می‌شود. قیمت این سرویس هنوز مشخص نیست. برنامه ارتقای فعلی اپل مستلزم پرداخت ماهانه ۳۵ دلار یا بیشتر برای برخورداری از ارتقای سالانه آیفون و پوشش AppleCare+ است.

به گزارش ایسنا،نسل جدید آیفون با قیمتهایی که از ۶۹۹ دلار برای آیفون مینی ۱۳ تا ۱۰۹۹ دلار برای آیفون ۱۳ پرو مکس شروع می شود، از ۲۴ سپتامبر سال ۲۰۲۱ روانه فروش شدند. اگر چه اپل در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۱ در صدر فروشندگان تلفن هوشمند بود اما سهمش در مقایسه با مدت مشابه سال پیش از آن کاهش داشت. سهم اپل در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۲ حدود ۲۳ درصد و سامسونگ ۱۷ درصد بود.

کد خبر 449092

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =