چهارمین همایش صنایع فلزات غیرآهنی ایران

چهارمین همایش و نمایشگاه چشم‌انداز فلزات غیرآهنی ایران و فناوری‌های وابسته با نگاهی به تولید و بازار صبح امروز با حضور بزرگان صنایع معدنی کشور در هتل المپیک تهران آغاز به کار کرد.

صدای بورس- چهارمین همایش و نمایشگاه چشم‌انداز فلزات غیرآهنی ایران و فناوری‌های وابسته با نگاهی به تولید و بازار با همکاری شرکت ملی صنایع مس ایران با حضور وجیه اله جعفری رئیس هیئت عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، مسعود خوانساری رئیس اتاق بازرگانی تهران، اردشیر سعد محمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، محمد رضا بهرامن رئیس خانه معدن ایران و علیرضا بختیاری مدیر مسئول گروه رسانه‌ای دنیای اقتصاد و جمعی از بزرگان صنایع معدنی کشور آغاز به کار کرد.
این همایش در سه روز شانزدهم، هفدهم و هجدهم اسفند ۱۴۰۰ برگزار و در آن چالش‌ها و فرصت‌های صنایع غیرآهنی شامل مس، طلا و سرب و روی و آلومینیوم در بیش از ۱۰ میزگرد تخصصی به بحث گذاشته می‌شود.
به گزارش مس پرس، بنا به اعلام دست‌اندرکان و برگزارکنندگان این همایش، وجود منابع بالقوه منطقه و کشور ایران در حوزه فلزات غیرآهنی (مس، آلومینیوم، سرب، روی، طلا و...) و همچنین تلاش چشمگیر همسایگان در توسعه این صنایع، از مهمترین دلایل در برگزاری این همایش است. افزون بر این، ایجاد فرصتی برای تبادل اطلاعات بین بازیگران اصلی این صنعت، اعم از دولت، بخش خصوصی و انجمن‌های تخصصی داخلی و بین‌المللی از دیگر اهدف برگزاری این رویداد است.

کد خبر 448236

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =