افتخاری دیگر برای " آریا "

شرکت پلیمر آریا ساسول با کسب عنوان شرکت برتر صادرات گرا، بار دیگر در میان یکصد شرکت برتر کشور از منظر شاخص های فروش درخشید.

به گزارش صدای بورس، در همایش شرکت های برتر ایران(IMI-۱۰۰) که صبح امروز دوشنبه مورخ ۴ بهمن ۱۴۰۰ با حضور مقامات کشوری و مدیران شرکت های برتر ایران برگزار شد، شرکت پلیمر آریاساسول برای اولین بار موفق به کسب عنوان شرکت برتر صادرات گرا در بین یکصد شرکت برتر کشور شد.

گفتنی است شاخص مذکور از ترکیب سه شاخص صادرات، رشد صادرات و نسبت صادرات به فروش به دست می‌آید و شرکت‌هایی که در سال مالی۱۳۹۹ صادرات داشته‌اند، بر اساس این شاخص ترکیبی، رتبه‌بندی شده‌ و ۱۰ شرکت اول فهرست به عنوان شرکت‌های برتر صادرات‌گرا معرفی می گردند.


بیشتر بخوانید:

آریا ساسول منتظر افزایش سرمایه خوب


بنا بر این گزارش همچنین رتبه شرکت پلیمر آریا ساسول در میان یکصد شرکت برتر کشور که بر مبنای درآمد حاصل از فروش سنجیده می شود و معیار اصلی رتبه بندی شرکتها در IMI-۱۰۰ می باشد، علیرغم نوسانات شدید کسب و کار جهانی در سال گذشته و افزوده شدن شرکت های جدید در فهرست رتبه بندی ۱۰۰ شرکت اول، بدون تغییر نسبت به سال قبل در جایگاه ۳۴ ام قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت پلیمر آریاساسول، سازمان‌مدیریت ‌صنعتی از سال ۱۳۷۷ و به منظور شفاف‌سازی فضای کسب و کار، رتبه‌بندی شرکت‌ها را از نظر میزان اثرگذاری در اقتصاد ملی و گسترش فضای رقابت میان بنگاه‌های اقتصادی برگزار می نماید و طی آن ۵۰۰ شرکت بزرگ کشور برمبنای شاخص اصلی میزان فروش و شاخص های تخصصی در حوزه های چون “شاخص‌های اندازه و رشد شرکت” ، ”شاخص‌های سودآوری و عملکرد” ، ”شاخصهای بهره وری”، ”شاخص‌های صادرات”، “شاخص‌های نقدینگی”، “شاخص‌های بدهی‌” و ”شاخص‌های بازار” مورد ارزیابی و رتبه بندی قرار می گیرند.

آریاساسول عنوان «شرکت برتر صادرات‌گرا» را کسب کرد

کد خبر 445659

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =