ورود «تامین سرمایه تمدن» به بازار تامین مالی جمعی

شرکت تامین سرمایه تمدن در راستای تأمین مالی شرکت‌های کوچک‌ و متوسط، دانش‌بنیان و فناور، مطابق برنامه استراتژیک خود در حوزه تأمین مالی نوین، سکوی تامین مالی جمعی آی‌بی‌کراد (iBcrowd) را برای تامین سرمایه در گردش تولید محصولات آرایشی و بهداشتی شرکت داروسازی پارس حیان از امروز ۲۵ دی ماه ۱۴۰۰ به مدت ۱۴روز تحت نظارت شرکت فرابورس ایران راه‌اندازی کرد.

صدای بورس- به گزارش روابط عمومی شرکت تامین سرمایه تمدن، این دوره سرمایه‌گذاری ۲۴ماهه با نرخ سود ۲۵.۵ درصد به صورت سالانه است. در این روش سرمایه‌گذاری، شرکت منابع حاصل از گواهی های شراکت که توسط تامین سرمایه تمدن فروخته می شود را جهت تولید محصولات خود به کار گرفته و سود حاصل از تولید را با مشارکت کنندگان در این فرصت سرمایه گذاری تقسیم خواهد کرد.

حداقل میزان سرمایه گذاری در این طرح برای افراد حقیقی از ۱۰ میلیون ریال تا ۵ میلیارد در نظر گرفته شده است و سرمایه گذاری بیش از ۵ میلیارد ریال فقط برای اشخاص حقوقی امکان پذیر خواهد بود.

شیوه پرداخت سود، ماهانه بوده و پرداخت اصل سرمایه نیز در انتهای دوره سرمایه‌گذاری (۲۴ماه) انجام خواهد شد.

در این شیوه از تامین مالی، سرمایه‌گذاران معاف از مالیات هستند.

سرمایه‌گذاران برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این سرمایه‌گذاری می‌توانند به تارنمای www.ibcrowd.ir مراجعه کرده و اقدام به سرمایه‌گذاری نمایند.

کد خبر 444970

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =