۱۷ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰
شستا لیدر بازار می‌شود؟

اگر این سهم بتواند در روز ابتدای پرقدرت بازگشایی شود و سود بالای ۵۰ درصد به سهامداران بدهد، می‌توان به لیدری این سهم در بازار در هفته‌های آینده امیدوار بود.

صدای بورس: بررسی‌ها نشان می‌دهد ارزش بازار شرکت‌های پذیرفته شده بورس شستا در انتهای دوره آذر ماه به ۱۳۴ هزار میلیارد تومان رسیده که نسبت به آبان ماه کاهش ۶ هزار میلیارد تومانی را نشان می‌دهد.

بهای تمام شده سرمایه‌گذاری‌های شستا در انتهای دوره آذرماه به ۲۸۹۲۳ میلیارد تومان رسیده که نسبت به ماه قبل کاهشی شده است ، ماه قبل این بها به ۳۰۵۶۱ میلیارد تومان رسیده بود.

بررسی شستا نشان می‌دهد ارزش بازار آن تفاوت چشمگیری با ماه قبل نداشته و با بازگشایی سهم می‌توان بر افزایش بازار آن بسیار امیداور بود.

نمودار شستا نشان می‌دهد اگر این سهم بتواند در روز ابتدای پرقدرت بازگشایی شود و سود بالای ۵۰ درصد به سهامداران بدهد، می‌توان به لیدری این سهم در بازار در هفته‌های آینده امیدوار بود.

شستا لیدر بازار می‌شود؟

شستا برای صعود مقاومت‌های زیادی دارد که این مقاومت‌ها مصادف شده با rیک rدو پیوت لاین، حال اگر در روز بازگشایی بتواند حداقل ۵۰ درصد بازدهی داشته باشد می‌توان امیدوار بود که این سهم در هفته‌های آینده نیز صعودی شده و به لیدر بازار تبدیل شود.

کد خبر 444400

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =