صدرنشینی «مشترک صنعت و معدن»

در هفته منتهی به ۱۲ دی ‌ماه صندوق‌های قابل درآمد ثابت و سهامی در راس صندوق‌های پربازده قرار گرفتند. صندوق‌ «مشترک صنعت و معدن»، «مشترک امین آوید» و «مشترک سهم آشنا» به ترتیب با کسب ۱.۱۱، ۰.۸۱ و ۰.۷ درصد بازدهی، عنوان پربازده‌ترین صندوق‌های این هفته را از آنِ خود کردند.

در هفته‌ای که گذشت شاخص کل بورس در ابتدا روند صعودی داشت و سپس روند نزولی در پیش گرفت. شاخص کل بورس در این هفته از ۱,۳۸۳ هزار واحد، با ۴ هزار واحد کاهش، به ۱,۳۷۹ هزار واحد رسید.

در هفته منتهی به ۱۲ دی ‌ماه صندوق‌های قابل درآمد ثابت و سهامی در راس صندوق‌های پربازده قرار گرفتند. صندوق‌ «مشترک صنعت و معدن»، «مشترک امین آوید» و «مشترک سهم آشنا» به ترتیب با کسب ۱.۱۱، ۰.۸۱ و ۰.۷ درصد بازدهی، عنوان پربازده‌ترین صندوق‌های این هفته را از آنِ خود کردند. در هفته گذشته ورود پول به صندوق‌های سرمایه‌گذاری مثبت بود. خالص ورود وجه نقد به کل صندوق‌های سرمایه‌گذاری ۳۲,۳۳۵ میلیارد ریال بود که صندوق‌های قابل معامله با ۲۴,۹۲۸ هزار میلیارد ریال بیشترین ورود وجه نقد را داشتند. در این هفته صندوق‌های مختلط با خالص ورود ۳۴ هزار میلیارد ریال کمترین ورود نقد داشتند. نماگر خالص ارزش دارایی‌های صندوق‌ها در انتهای این هفته بر روی عدد ۵ میلیون و ۴۳ هزار میلیارد ریال ایستاد. صندوق‌ها به طور کلی ۲۵ درصد در سهام، ۴۴ درصد در اوراق بدهی و ۳۱ درصد از دارایی‌ها را در وجه نقد و سپرده بانکی، مستعد سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

صدرنشینی «مشترک صنعت و معدن»

کد خبر 444370

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =