قدردانی مدیرعامل «ومعادن» بخاطر استقبال مردم از سهم «تجلی»

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات طی بیانیه ای از مردم و مسئولین در پی استقبال کم سابقه امروز اهالی بازار سرمایه از پذیره نویسی سهم «تجلی»  تشکر و قدر دانی کرد.

در بیانیه امیرحسین نادری،مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات آمده است:

شکل گیری شرکت تجلی به عنوان اولین شرکت پروژه محور بازارسرمایه، حاصل همکاری ها و تلاش مداوم و طولانی مدت جمع بزرگی از صاحبنظران دلسوز ، متعهد و خبره اقتصاد و صنعت کشور است که در نهایت منجر به پیشنهاد شکل نوینی از تأمین مالی طرح ها و پروژه های بزرگ صنعت شده و زمینه مشارکت سرمایه های خُرد عموم مردم در اجرای آنها فراهم گردید.

این حرکت به فضل الهی در آینده نزدیک زمینه ساز ایجاد شرکتهای سهامی عام پروژه محور دیگری در صنایع مختلف گردیده و اثرات مثبت ماندگاری را در توسعه صنعت و اقتصاد کشور رقم خواهد زد. از این منظر، استقبال پرشور اهالی بازار سرمایه در خرید سهام «تجلی» را آغاز اتفاقی میمون و مبارک در گستره ملی و باقیات صالحات تمام مدیران و متخصصان و دست اندرکارانی می دانم که با همراهی ها و حمایت های خود در انجام این امر مهم موثر بوده اند.

به عنوان عضوی کوچک از خانواده صنعت و معدن کشور، بخاطر استقبال کم نظیر مردم از سهم این شرکت و اعتماد ویژه به خدمتگزاران خود در هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات تشکر و قدر دانی می نمایم.

امیرحسین نادری، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات


بیشتر بخوانید:

گزارش تصویری/ نشست خبری پذیره نویسی سهام شرکت تجلی


منبع: شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات

کد خبر 442011

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =