تجلی و امثال آن راهگشایی اقتصاد ایران 

مدیرعامل شرکت تجلی گفت: سرمایه گذاران در تجلی قطعا سود خوبی را کسب می‌کنند.

مرتضی علی اکبری، مدیر عامل شرکت تجلی در گفت‌وگو با صدای بورس:

شرکت تجلی دوم آذر در بازار عرضه می‌شود و باید گفت خریداران این سهم با چادرملو، گلگهر و معادن و فلزان شریک می‌شوند که در بازار سرمایه اعتبار بالایی دارند و بی شک این قیمت ۱۰۰ تومان در بدترین شرایط بازار سرمایه سهامداران عمره خریدار سهام این شرکت هستند و جای هیچ نگرانی نیست.

شرکت های پروژه محور به دلیل اینکه منابع را از کف جامعه جمع آوری می‌کنند قطعا در جمع آوری نقدینگی موثر هستند امید است روزی این شرکت ها با سرمایه گذاری های بزرگ و افزایش تعداد بخشی از مشکلات اقتصادی را حل کنند و وجوه مردم به تولید سرازیر شود.

شرکت های پروژه محور می‌توانند طبق آیین نامه سازمان در پروژه های که مزیت دارند مانند زنجیره فولاد، پتروشیمی و شرکت های نفتی بعد از اینکه تعداد آنها افزایش یافت مورد استقبال قرار گیرد.

درصدی از قیمت فولاد موتاثر از کامدیتی هاست ولی امید است که قیمت حامل های انرژی هم آزاد شود ( قیمت تمام شده معدنی ها و فولادی ها افزایش خواهد کرد ) اما قیمت ها بین عرضه و تقاضا میان فولادی ها و معدنی ها قیمتی عادلانه تعیین کنند قطعا برای هر دو مزیتی دارد.

قیمت کامودیتی ها به نظر نمی‌رسد کمتر از این قیمت ها تا پایان سال برسد ولی صنعت فولاد در زنجیره خود صعود و نزولی دارد و بعد ۱-۲ سال صعودی و جند سال سیر نزولی داشتند که طبیعی است.

هر کس بخواهد سرمایه گذاری کند قطعا با نگاه بلند مدت سود خوبی را دریافت می‌کند.

کد خبر 441844

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =