قیمت طلا، سکه و ارز؛ امروز یک شنبه ۲۳ آبان/ بازار داخلی خودسر شده است

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی در معاملات امروز تا این لحظه (۱۳:۲۰) با افزایش ۵ هزار تومانی نسبت به روز قبل همراه بوده است.

به گزارش صدای بورس، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم امروز یک شنبه ۲۳ آبان، ۱۲ میلیون و ۵۹۸ هزار تومان است. همچنین قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۲ میلیون و ۲۶۵ هزار تومان و نیم سکه با افزایش ۸۰ هزار تومانی ۶ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان است.

امروز بر خلاف بازارهای جهانی شاهد کاهش و ثبات قیمت در بازار طلا و سکه بودیم به طوری که ربع سکه به ۳ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان رسید و دیگر مسکوکات هم با مقدار کمی تغییر به روز قبل در حال معامله هستند.

قیمت طلا، سکه و ارز؛ امروز شنبه ۱۵ آبان/ بازار داخلی خودسر شده است

بازار ارز کامل سبز پوش شد

نرخ ارز هم در بازار آزاد برای هر قطعه اسکناس ۵۰۰ یورویی، ۳۲ هزار و ۸۳۲ تومان، هر قطعه اسکناس ۱۰۰ دلاری با افزایش ۴۴ تومانی نسبت به روز قبل ۲۸ هزار و ۶۸۲ تومان و همچنین درهم امارات نیز به قیمت ۷ هزار و ۸۱۱ تومان در حال معامله است. امروز دلار آمریکا بیشترین افزایش قیمت را داشت.

قیمت طلا، سکه و ارز؛ امروز شنبه ۱۵ آبان/ بازار داخلی خودسر شده است

آخرین به روز رسانی قیمت دلار و یورو در سایت صرافی ملی در این ساعت (۱۵:۲۰) قیمت فروش هر قطعه اسکناس دلار ۲۷ هزر و ۳۱۹ تومان و هر قطعه اسکناس یورو نرخ فروش ۳۱ هزار و ۴۶۳ هزار تومان رسیده است.

قیمت طلا، سکه و ارز؛ امروز یک شنبه 23 آبان/ بازار داخلی خودسر شده است

کد خبر 441381

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =