منطقه آزاد کیش در آستانه ایجاد تحول اقتصادی

دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری -صنعتی و ویژه اقتصادی، انتصاب محمدرضا نوایی را تحولی بزرگ در حوزه سرمایه گذاری این منطقه عنوان کرد.

به گزارش صدای بورس، سعید محمد در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش که عصر شنبه 22 آبان در سالن خلیج فارس مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد، ضمن قدردانی از خدمات شایسته جعفر آهنگران در دوره مدیریت خود، گفت: ایشان مدیری با تجربه و آشنا به مناطق آزاد هستند و از تجربیاتشان در دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد استفاده خواهیم کرد.

وی در ادامه با تبریک به محمدرضا نوایی لواسانی به عنوان سرپرست جدید سازمان منطقه آزاد کیش، اظهار داشت: ایشان از سوابق ارزشمندی در عرصه های اقتصادی، سرمایه گذاری، اشتغالزایی و مگا پروژه ها برخوردارند و این مهم سبب ایجاد تحول در بخش سرمایه گذاری کیش خواهد شد.

مشاور رئیس جمهور در خصوص شاخص ها و راهبرد های استراژی برای ارزیابی عملکرد مدیران، گفت: پس از تبیین شاخص ها و استراتژی ها در قالب برنامه ریزی های بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت، عملکرد مدیران مناطق آزاد ارزیابی می شود.

سعید محمد با بیان این که مناطق آزاد کشور با هدف سرمایه گذاری، اشتغالزایی، ‌تولید و حل مسائل و مشکلات سرزمین اصلی تاسیس شدند، افزود: در چند سال گذشته با ارزیابی هایی که انجام شده است در این زمینه از کمترین شاخص ها برخوردار بودند.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری (مدظله) برای ایجاد تحول در مناطق آزاد، افزود: باید با استفاده از ظرفیت های موجود نسبت به اجرای طرح تحول در مناطق آزاد اقدام شود.

به گفته دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری -صنعتی و ویژه اقتصادی، با بهره گیری از شاخص ها، برنامه ریزی دقیق و دیپلماسی می توانیم نوع عملکرد مدیران را مورد ارزیابی قرار دهیم.

سعید محمد، از تکمیل سامانه شفافیت خبر داد و خاطر نشان کرد: سامانه شفافیت با هفت خدمت رونمایی شد و هم اکنون پس از تکمیل با 16 خدمت در دسترس اقشار مختلف جامعه قرار گرفته است.

وی، در این مراسم با بیان این که در سفر گذشته مشکلات و موضوعاتی که از سوی عموم مردم جزیره مطرح شد مورد بررسی قرار گرفته و با برنامه ریزی های لازم در سفر آینده گزارشی جامع در راستای حل مشکلات بومیان و مردم این منطقه ارائه خواهیم کرد.

به گزارش فرینا، در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، محمدرضا نوایی لواسانی سرپرست جدید، معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش، هیات همراه دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد، جعفر آهنگران مدیرعامل وقت سازمان، ادارات، نهادها، نیروی های نظامی و انتظامی، شرکت های تابعه و برخی از ساکنان جزیره کیش حضور داشتند.

کد خبر 441357

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =