بیت کوین وارد کانال ۶۲ هزار دلار شد

قیمت انواع ارزهای شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازارهای تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

به گزارش صدای بورس؛ بیت کوین پس از افت آخر روز دوشنبه اکنون در حال بهبود است، زیرا معامله گران پیش بینی می‌کنند که سومین لیست صندوق معامله شده در بورس بیت کوین (ETF) متمرکز بر معاملات آتی ایالات متحده باشد. انتظار می‌رود که ETF آینده بیت‌کوین VanEck امروز سه‌شنبه راه‌اندازی شود و تحت نماد XBTF معامله شود. با توجه به میل قوی سرمایه گذاران در مورد تاییدیه‌های ETF، تحلیلگران همچنان انتظار افزایش بیشتر قیمت بیت کوین را دارند.

هفته گذشته، صندوق‌های سرمایه‌گذاری ارز های دیجیتال شاهد ورود بی‌سابقه ۱.۴۷ میلیارد دلاری بودند، زیرا سرمایه‌گذاران خود را در آستانه اولین راه‌اندازی ETF مرتبط با بیت‌کوین در ایالات متحده توسط ProShares قرار دادند. صندوق‌های جایگزین مبتنی بر ارزهای دیجیتال نیز شاهد جریان‌هایی بودند که همزمان با افزایش ۳۰ درصدی توکن SOL سولانا در هفته گذشته بود.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۱۷۴ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۲.۹۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۹۵.۳ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۱۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۰.۷۷ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۲.۹۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

کد خبر 440425

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =