جهش فروش و رشد سود و تولید لاستیک بارز در شش ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۰

گروه صنعتی بارز(سهامی عام) ، موفق شد در شش ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۰ ، با رشد چشمگیر در فروش و نیز رشد در تولید و سودآوری، رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

به گزارش صدای بورس، مهدی فکری، مدیرعامل گروه صنعتی بارز(سهامی عام) در ادامه افزود؛ به فضل الهی و نیز زحمات و تلاش های کلیه پرسنل گروه، موفق شدیم با جهش ۱۸۵ درصدی، از مرز فروش ۳۴ هزار میلیارد ریال در شش ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۰ عبور کنیم و بالغ بر ۳۸۰۰ میلیارد ریال سود خالص را تا کنون نصیب سهامداران محترم کنیم.


بیشتر بخوانید:

مدیرعامل گروه صنعتی بارز، رئیس انجمن صنفی صنعت تایر شد


این میزان سود خالص، نسبت به مدت مشابه سال قبل، بالغ بر ۲۶ درصد رشد داشته است که با عنایت به اینکه از آبان سال ۱۳۹۹ تا انتهای شهریور ۱۴۰۰ ، قیمت لاستیک حتی یک ریال افزایش قیمت نداشته است و حاشیه سود شرکت‌های تایرساز کشور با کاهش مواجه بوده است، رشد بالغ بر ۲۶ درصدی در سود خالص گروه صنعتی بارز در نیمه اول سال ۱۴۰۰ ، مهم و قابل توجه بوده و با تلاش و افزایش بهره وری در کلیه سطوح شرکت حاصل شده است.

همچنین رشد تولید به نسبت روزهای تولید به میزان ۶ درصد در شش ماهه اول ۱۴۰۰ محقق شد که با تلاش بیش از ۴۱۰۰ نفر پرسنل عزیز گروه‌ صنعتی بارز در کارخانجات کرمان، کردستان و سیرجان است.

فکری افزود : با افزایش بی ضابطه و بدون مجوز قیمت لاستیک مخالف هستیم ، چرا که لاستیک کالایی استراتژیک و مورد نیاز عامه مردم بوده و بایستی ملاحظات خاصی رعایت شود و حتما با صلاحدید و مجوز نهادهای ذیربط باشد و در غیر اینصورت، می تواند تبعات جبران ناپذیری در اقتصاد کشور و جامعه بر جای گذارد.

کد خبر 440411

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =