حضور فعال شرکت ذوب‌آهن اصفهان در اینوماین ۳

سومین جشنواره ایده‌های ارزش‌آفرین معدن و صنایع معدنی (اینوماین ۳) برگزار شد.

با توجه به اهمیت توسعه، نیازها و چالش‌های حوزه صنعت و معدن و به مدد بینش متخصصان، دانش فنی و تجربه صنعت‌گران و خلاقیت نوآوران در جهت کاهش و رفع آن‌ها و در راستای تولیدی فن‌آورانه و صنعتی ملی، اینوماین ۳در تاریخ ۲۶ لغایت ۲۸ مهرماه با همکاری ذوب‌آهن اصفهان، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، دانشگاه تهران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت‌های معدنی و صنایع معدنی و دیگر فعالان حوزه صنعت، معدن و صنایع معدنی و اقتصاد دانش‌بنیان برگزار شد تا فرصتی پربار، را با حضور ذینفعان در اختیار ایده‌پردازان، صاحبان مسئله و سرمایه‌گذاران حوزه معدن و صنایع معدنی قرار دهد.

مرتضی شیرین‌پرور مدیر تحقیق و توسعه ذوب‌آهن اصفهان با حضور در این رویداد و شرکت در جلسات علمی - تخصصی با ایراد سخنرانی به پیشرفت‌ها و نیازهای فناورانه این شرکت عظیم صنعتی پرداخت و گفت: تحقیق و توسعه و حمایت از مراکز علمی و دانش‌بنیان موجب رونق تولید داخل و جلوگیری از خروج ارز و فکرهای خلاقانه از کشور خواهد شد.

وی افزود: شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان به عنوان اولین تولیدکننده فولاد کشور همچون دانشگاه صنایع به پرورش و تربیت مدیران و متخصصان صنعت کشور پرداخته و از ابتدای تاسیس حامی و پیشرو نوآوری در صنعت و ایجاد زیرساخت‌های صنعتی کشور بوده و با سرمایه‌گزاری در بخش‌های تحقیقی، پژوهشی و علمی به پیشرفت و ارتقاء مراکز دانش‌بنیان کمک شایانی به خودکفایی ملی نموده که خوشبختانه امروز شاهد نتایج بسیار مثبت آن در کشور با وجود شرایط تحریم‌های سخت فعلی هستیم.

در این جشنواره ️کارشناسان ذوب‌آهن اصفهان ضمن حضور در غرفه نمایشگاهی شرکت و ارائه توانمندی بخش‌های مختلف نیازهای فناورانه خود را در قالب جلسات ارتباطی با شرکت‌های فولادی و معدنی و شرکت در پنل‌های B۲B به شرکت‌های دانش بنیان حاضر در جشنواره ارائه کردند.

اینوماین ۳ ، شامل ۸ بخش مسابقه ایده، نشست‌های تخصصی و نمایشگاه توانمندی شرکت‌های دانش بنیان بود. از دیگر بخش‌های این جشنواره، ارائه نیازهای فناورانه سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و صنعتی، برگزاری پنل‌های B۲B، مسابقه چالش برتر صنعتی، مسابقه حل مسئله و ارائه توانمندی مراکز نوآوری، شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها است. این بخش‌ها، منطبق بر حمایت‌های مورد نیاز اکوسیستم نوآوری تعریف شده است.

کد خبر 440275

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =