«هستی بخش آگاه» صدرنشین شد

در هفته منتهی به ۲۶ مهر ‌ماه، صندوق‌ «هستی بخش آگاه»، « مشترک آگاه» و « زرین کوروش» به ترتیب با کسب ۱.۵۱، ۱.۳۳ و ۱.۳ درصد بازدهی، عنوان پربازده‌ترین صندوق‌های این هفته را از آنِ خود کردند.

در هفته‌ای که گذشت شاخص کل بورس روند نزولی در پیش گرفت. شاخص کل بورس در این هفته از ۱,۴۵۷ هزار واحد، با ۲۱ هزار واحد کاهش، به ۱,۴۳۶ هزار واحد رسید.

در هفته منتهی به ۲۶ مهر ‌ماه صندوق‌های سهامی در راس صندوق‌های پربازده قرار گرفتند. صندوق‌ «هستی بخش آگاه»، « مشترک آگاه» و « زرین کوروش» به ترتیب با کسب ۱.۵۱، ۱.۳۳ و ۱.۳ درصد بازدهی، عنوان پربازده‌ترین صندوق‌های این هفته را از آنِ خود کردند. در هفته گذشته ورود پول به صندوق‌های سرمایه‌گذاری مثبت بود. خالص ورود وجه نقد به کل صندوق‌های سرمایه‌گذاری ۱۸,۳۹۸ میلیارد ریال بود که صندوق‌های درآمد ثابت با ۱۸,۸۱۴ هزار میلیارد ریال بیشترین ورود وجه نقد را داشتند. در این هفته صندوق‌های سهامی خالص ورود ۶۲۴ هزار میلیارد ریال و صندوق‌های قابل معامله خالص خروج ۴,۶۹۳ میلیارد ریال را تجربه کردند. نماگر خالص ارزش دارایی‌های صندوق‌ها در انتهای این هفته بر روی عدد ۵ میلیون و ۲۸ هزار میلیارد ریال ایستاد. صندوق‌ها به طور کلی ۳۰ درصد از دارایی‌ها را در وجه نقد و سپرده بانکی، ۴۰ درصد اوراق بدهی و ۲۸ درصد در سهام مستعد سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

«هستی بخش آگاه» صدرنشین شد

  • هفته نامه اطلاعات بورس_ شماره ۴۱۸
کد خبر 440250

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =