اقدامات شرکت مس در حوزه ورزش ارزشمند است

وزیر ورزش گفت: اقداماتی که اردشیر سعدمحمدی و مجموعه تحت مدیریت ایشان در حوزه توسعه ورزش و فرهنگ انجام شده بسیار ارزشمند است.

سید حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان در این دیدار با اشاره به موفقیت‌های تیم‌های مختلف ورزشی مس در سطح ملی و بین‌المللی اظهار داشت: قدردان زحمات و پیگیری‌های شما در امر ورزش هستیم.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه افزود: جای خرسندی است که شرکت ملی صنایع مس ایران هم‌پای تولید و اقتصاد در حوزه توسعه ورزش اقدامات گسترده‌ای انجام داده است.


بیشتر بخوانید:


بر اساس این گزارش، مدیرعامل شرکت مس در این دیدار نیز با ارایه گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات ورزشی شرکت مس گفت: این شرکت تلاش کرده که در دو سطح حرفه‌ای و همگانی و ایجاد زیرساخت‌های ورزشی اقدامات قابل توجهی انجام دهد.

سعدمحمدی با اشاره به موفقیت‌های ورزشی باشگاه‌های صنعت مس گفت: قهرمانی تیم فوتبال شهربابک و صعود به لیگ یک، کسب چهار مین قهرمانی پی در پی تیم فوتسال مس سونگون، نائب قهرمانی والیبال نشسته شهربابک، نائب قهرمانی تیم هندبال مس کرمان در مسابقات لیگ برتر کشور، قرار گرفتن تیم هندبال مس کرمان در ردیف 5 تیم برتر آسیا و موفقیت‌های تیم فوتبال رفسنجان در مسابقات لیگ برتر فوتبال تنها گوشه‌ای از موفقیت‌های ورزشی این شرکت در امر ورزش حرفه‌ای است.

به گزارش مس پرس، در این دیدار محراب احمدیان معاون توسعه سرمایه انسانی و محمد جواد خلیلی مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت مس حضور داشتند.

کد خبر 439757

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =