بهمن موتور محصول جدید روانه بازار می‌کند

طبق اعلام شرکت بهمن موتور، تا پایان سال ۱۴۰۰ سه محصول جدید به سبد محصولات تولیدی بهمن موتور اضافه می‌شود.

به گزارش صدای بورس، بر اساس اعلام شرکت بهمن موتور این محصولات شامل یک خودرو SUV، یک سواری و خودروی ون باری (Cargo Van) و یک SUV در سه ماهه اول سال ۱۴۰۱ست.

مدیرعامل شرکت بهمن موتور با اشاره به افزایش تولید خودروهای فیدلیتی و دیگنیتی گفت: تا پایان سال ۱۴۰۰ علاوه بر افزایش ظرفیت تولید خودروهای شاسی بلند چینی این شرکت یعنی دیگنیتی پرایم و فیدلیتی پرایم، سه محصول جدید به سبد محصولات تولیدی بهمن موتور اضافه می‌گردد. خودروی سواری جدید این شرکت جایگزین بسترن بی۳۰ خواهد یود.

محمد ضرابیان با اشاره به برنامه‌ریزی های انجام گرفته شده در توسعه شبکه فروش و خدمات پس از فروش این شرکت گفت: استانداردسازی نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش با بالاترین معیارها برای کسب رضایت بیشتر مشتریان و مالکان خودروهای این شرکت در حال اجرا است و تمایز بهمن علاوه بر کیفیت تولیدات، ارائه خدمات ممتاز در تعمیرگاه مرکزی و شبکه نمایندگی های استانی می باشد.


بیشتر بخوانید:


وی در مورد دلایل افزایش قیمت خودرو فیدلیتی تشریح کرد که این افزایش ناشی از هزینه‌های حمل و نقل بین المللی در دنیا است که از ابتدای سال جاری با کاهش بحران کرونا در کشورهای صنعتی و افزایش تقاضای حمل و نقل اتفاق افتاده است و کمبود کانتینر حمل بار در جهان باعث شده که خطوط کشتیرانی های داخلی و خارجی افزایش سنگین در قیمت خدمات حمل و نقل اعمال کنند. این رشد هزینه کرد بیش از۱۰۰ درصد در هزینه حمل و نقل از بنادر اصلی چین به سایر بنادر در نقاط مختلف جهان من جمله ایران صورت پذیرفته است.

مدیرعامل بهمن موتور ادامه داد که هزینه حمل یک کانتینر از مبدا بنادر اصلی چین به بنادر ایران تا قبل از این افزایش قیمت ها، حدود ۳۸۰۰ دلار برای کانتینر ۴۰ فوتHQ بوده که هم اکنون به بیش از ۸۸۰۰ دلار افزایش یافته است که بیش از دو برابر می باشد، در واقع افزایش قیمت شاسی بلند فیدلیتی فقط به دلیل بالارفتن هزینه حمل نقل بین المللی است و در سایر آیتم های دخیل در تولید این محصول افزایشی نداشتیم و تغییرات این هزینه در قیمت اعلامی فعلی به ناچار لحاظ شده است.

به گزارش گروه بهمن، مانند همیشه شرکت بهمن موتور در تلاش است تا به منصفانه ترین قیمت در کنار کیفیت مطلوب، خودروهای خود را تولید و عرضه کند.

کد خبر 439499

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =