راه اندازی نخستین فروش آنلاین بیمه توسط بیمه دی

نخستین سامانه صدور آنلاین و آنی بیمه‌نامه درمان در کشور توسط بیمه دی راه اندازی شد.

این شرکت برای نخستین بار در صنعت بیمه کشور سامانه صدور آنلاین و آنی بیمه‌نامه درمان را با قابلیت‌های استفاده عمومی، ارزیابی ریسک خودکار، خرید در کمتر از ۵ دقیقه، استفاده آنی از بیمه‌نامه، خرید آنلاین کانال‌های فروش، تعیین سطح قیمت پوشش‌ها و فرانشیز توسط کاربر و تکمیل آنلاین پرسش‌نامه به بازار عرضه کرده است.

در سامانه فروش آنلاین بیمه شخص واحد، احراز هویت افراد هم به صورت آنلاین و خودکار انجام می‌شود و نیازی به حضور افراد در نمایندگی یا شعب بیمه دی نیست. پرسشنامه سلامت هم در این سامانه به صورت اینترنتی تکمیل می‌شود. همچنین برای اولین بار نمایندگان و شعب بیمه دی به همراه کارگزاری‌های بیمه می‌توانند برای مشتریان خود به صورت مستقیم و با استفاده از کد معرف در سامانه فروش آنلاین بیمه‌نامه صادر کنند.


بیشتر بخوانید:

تثبیت توانگری سطح یک بیمه دی برای دومین سال متوالی


به گزارش روابط عمومی بیمه دی، پیش از این در روند فروش آنلاین بیمه‌نامه‌های درمان در کشور، پس از طی مراحل فروش آنلاین، درخواست صدور بیمه‌نامه صادر می‌شد و پس از آن با طی مراحل توسط شرکت بیمه‌گر و فرد بیمه‌گذار، بیمه نامه به صورت حضوری یا آفلاین انجام می‌شد که با ارائه سامانه فروش آنلاین بیمه شخص واحد توسط شرکت بیمه دی، زمینه صدورآنی و آنلاین بیمه‌نامه‌های درمان در کشور فراهم شد و گامی موثر در تحقق ارائه کامل خدمات بیمه دیجیتال است.

کد خبر 438920

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =