۱۸ زن مشهدی گرفتار ۲ زوگیر شدند + عکس متهمان

دو زورگیر خطرناک که با گوشی قاپی از بانوان مشهدی، سرقت می کردند درحالی دستگیر شدند که در صورت مقاومت طعمه ها، آسفالت خیابان را از خون آن ها رنگین می کردند.

حدود دو هفته قبل بود که تلفن پلیس ۱۱۰ به صدا درآمد و خبری وحشتناک در بی سیم های پلیس پیچید، «زورگیران خیابانی، زن جوانی را در بولوار آموزگار مشهد به شدت مجروح کرده اند!»

با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع بلافاصله گروه ویژه ای از کارآگاهان دایره مبارزه با جرایم خشن با صدور دستوری از سوی سرهنگ جواد شفیع زاده (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) مامور پیگیری پرونده دزدان خشن شدند و به تحقیق در این باره پرداختند.

بررسی های مقدماتی آنان نشان داد، سارقان دو نفر بوده اند که با یک دستگاه موتورسیکلت وارد بولوار آموزگار شده اند و قصد داشتند گوشی تلفن زن جوان را سرقت کنند که در ایستگاه اتوبوس منتظر بود اما بعد از آن که با مقاومت طعمه خود روبه رو شده اند، او را با ضربات وحشتناک قمه نقش بر زمین کرده اند.

از سوی دیگر کارآگاهان که احتمال می دادند زن جوان هدف ضربات عمیق چاقو قرار گرفته باشد عازم بیمارستان شدند اما زن مذکور در اتاق عمل بود و پزشکان اعتقاد داشتند او به طرز معجزه آسایی از مرگ گریخته است چرا که تیغه قمه‌ای که به پشت وی اصابت کرده بود فقط یکی دو سانتی متر با قلب اش فاصله داشت. بدین ترتیب این زن که از ناحیه دو بازو نیز هدف ضربه قمه سارقان قرار گرفته بود، در بیمارستان بستری شد و این گونه کارآگاهان با بازبینی دوربین های ترافیک شهری به بررسی دقیق ماجرا پرداختند، تا این که سر نخ هایی از دو سارق سابقه دار به دست آمد که در مناطق خواجه ربیع و رسالت مخفی شده بودند.


بیشتر بخوانید:


چاقوکش های زورگیر دستگیر شدند

با مشخص شدن هویت سارقان، بی درنگ گروه تخصصی به سرپرستی سرهنگ «جواد میش مست» (رئیس دایره مبارزه با جرایم خشن آگاهی) عازم مخفیگاه دزدان گوشی قاپ شدند و آنان را در دو عملیات هماهنگ و ضربتی به دام انداختند.

در بازرسی از مخفیگاه یکی از آنان که همه اعضای بدن و حتی صورتش خالکوبی شده بود، گوشی سرقتی زن مجروح و قمه مورد استفاده در ایراد ضرب و جرح طعمه ها نیز کشف شد و بدین ترتیب دو سارق سابقه دار به مقر انتظامی انتقال یافتند و موتورسیکلت آنان نیز توقیف شد.

بنابر این گزارش، دو سارق خشن که با مجروح کردن طعمه ها خیابان ها را رنگین می کردند در حالی به گوشی قاپی های خونبار اعتراف کردند که تاکنون ۱۸ تن از بانوان مال باخته آنان را شناسایی کرده اند. ادامه تحقیقات همچنین بیانگر آن بود که دو سارق جوان که بین ۱۸ تا ۲۰ ساله هستند در بولوارهای وکیل آباد، سجاد، معلم و امامت از زنان مشهدی زورگیری کرده اند.

به گزارش رکنا، بررسی های بیشتر درباره جرایم احتمالی دیگر دو متهم مذکور که «مهدی-س» و «حمید-ث» نام دارند با صدور دستورات ویژه قضایی و نظارت و هدایت رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی همچنان ادامه دارد.

زورگیری

کد خبر 438466

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =