مستمری یک میلیونی نوزادتان را دریافت کرده‌اید!؟

خانواده‌هایی که کودک چند قلو دارند از طرف بهزیستی ایران مستمری ماهانه ۹۰۰ هزار تومان دریافت می‌کنند.

به گزارش صدای بورس، مدیرکل توانمندسازی زنان و خانواده بهزیستی اعلام کرده مبلغ مستمری یارانه خانوارهای دارای فرزند چند قلو امسال افزایش یافته است.

وی افزود: خانواده‌هایی که دارای فرزند دو قلو یا چند قلو هستند مستمری و یارانه ماهانه دریافت می‌کنند. مبلغ این یارانه و اینکه کدام خانوارها شامل آن می‌شود بستگی به تعداد چندقلوها دارد.یارانه ماهانه خانواده‌های دارای فرزند دو قلو تنها به خانواده‌های دهک‌های یک تا سه درآمدی تعلق می‌گیرد. اما درباره خانواده‌های دارای فرزند سه قلو و بیشتر هیچ محدودیت دهکی وجود ندارد و به همه این خانواده در هر دهک درآمدی که باشند، یارانه تعلق می‌گیرد.


بیشتر بخوانید:

اعلام زمان واریز یارانه معیشتی شهریور


به گفته فاطمه عباسی مبلغ مستمری این خانواده‌ها سال گذشته ۴۷۹ هزار تومان بود. اما در سال ۱۴۰۰ افزایش یافته و مبلغ آن با توجه به بُعد خانوار چندقلوها بین ۹۰۰ هزار تومان تا یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.

به گزارش تجارت‌نیوز، همچنین به گفته این مقام مسئول در بهزیستی، در ارتباط با خانواده‌هایی که دارای فرزند چهارقلو و بیشتر هستند با همکاری و مساعدت ستاد مسکن سازمان و سازمان‌های دیگر، در ارتباط با تأمین مسکن آنها اقداماتی صورت گرفته است.

کد خبر 438104

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =