اوباما ۷۴ نفر را به کرونا مبتلا کرد + تصاویر

از زمان برگزاری جشن تولد باراک اوباما تا کنون تست کرونای ۷۴ نفر در این جزیره مثبت شده است.

از روز شنبه گذشته که باراک اوباما، رئیس جمهور پیشین آمریکا جشن تولد ۶۰ سالگی خود را در جزیره «مارتاز وین‌یارد» برگزار کرده تا کنون، تست کرونای ۷۴ نفر از اهالی این جزیره مثبت شده است.

بنا به گفته مسئولان سلامت این جزیره، از ماه آوریل تا کنون، این بالاترین آماری است که در طی یک هفته در «مارتاز وین‌یارد» ثبت شده است.

رئیس جمهور پیشین آمریکا یک روز پیش از جشن تولد خود با دوستانش به بازی بولینگ رفته بود. وی روز جمعه جشن تولد بزرگ خود را با حضور بیش از ۴۰۰ مهمان در هتلی در جزیره «مارتاز وین‌یارد» برگزار کرد.

آمار مبتلایان این هفته در این جزیره دو برابر هفته گذشته بوده است.


بیشتر بخوانید:

مذاکرات به بن‌بست رسید


گفته می‌شود از روز تولد وی، آمار مبتلایان به طور پیوسته در حال افزایش است به نحوی که روز شنبه ۶ مبتلا، دوشنبه ۷ مبتلا، سه شنبه ۱۰ مبتلا، چهارشنبه ۱۳، پنجشنبه ۱۸ و جمعه ۲۰ مبتلا گزارش شده است.

برخلاف گفته‌های اوباما که ادعا کرده بود تنها خانواده و دوستان نزدیک وی در تولدش حضور دارند، بیش از ۴۰۰ نفر در این جشن تولد حضور داشتند.

این جشن در حالی برگزار شد که جزیره با مشکل بالارفتن آمار مبتلایان کویید ۱۹ دست به گریبان بود. قرار بود این تولد با حضور بیش از ۵۰۰ مهمان برگزار شود، ولی با توجه به شیوع نوع دلتای کرونا این تعداد به ۴۷۵ کاهش پیدا کرد. این افراد شامل دوستان و خانواده، دستیاران پیشین اوباما در دوران ریاست جمهوری و هم‌چنین برخی ستارگان موسیقی و سینما بودند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان‌، مسئولان بهداشت این جزیره گفته اند هتل محل برگزاری تولد اوباما اکنون یکی از سه محل تجمع ویروس کرونا است.

اوباما در تولد خود ۷۴ نفر را به کرونا مبتلا کرد+عکس

اوباما در تولد خود ۷۴ نفر را به کرونا مبتلا کرد+عکس

اوباما در تولد خود ۷۴ نفر را به کرونا مبتلا کرد+عکس

کد خبر 437050

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =