فردا محدودیت‌ها را اعلام می‌کنیم/ صف دارو  باید جمع شود

رئیسی گفت: جزئیات محدودیت‌های جدی و جدید در ترددها، کسب و کار، مسائل فرهنگی، آموزش‌ و ادارات دولتی فردا تصمیم گیری و ابلاغ خواهد شد.

به گزارش صدای بورس، رئیسی، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا بیان کرد: امروز جلسه‌ای در حضور رئیس جمهور برگزار و تصمیمات مهمی گرفته شد و باید توجه داشت که کرونای دلتا سراسر دنیا را گرفته است و ما باید سرعت واکسیناسیون را بالا ببریم.

کاهش ترددها ضروری است/ عزاداری در فضای بسته ممنوع

علیرضا رئیسی گفت: یکی از تصمیماتی که امروز گرفته و روی آن تاکید شد این بود که عزم جدی و همکاری با کمک مردم صورت بگیرد تا ترددها در سراسر کشور کاهش پیدا کند و در این زمینه باید مردم توجیه شوند و با توجه به وضعیت بیماری ناگزیر به تشدید محدودیت‌ها هستیم.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا بیان کرد: در ماه محرم هستیم و تاکید شد دستورالعمل‌ها به شدت رعایت شود و برگزاری مراسم عزاداری در فضای بسته ممنوع است.

رئیسی عنوان کرد: در این چند روز برخی مداحان بزرگ اعلام آمادگی کردند تا با رعایت دستورالعمل‌ها مراسم عزاداری برگزار کنند.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا بیان کرد: در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا تاکید شد که باید صف دارو در داروخانه‌ها جمع شود و دستوراتی داده شد که فردا جزییات آن مشخص می‌شود.

رئیسی عنوان کرد: جزئیات محدودیت‌های جدی و جدید در ترددها، کسب و کار، مسائل فرهنگی، آموزش‌ و فعالیت ادارات دولتی فردا تصمیم گیری و ابلاغ خواهد شد، چون هیچ راهی جز اعمال محدودیت با توجه به آمار بالای بستری در بیمارستان‌ها نداریم.


بیشتر بخوانید:

نوبت واکسیناسیون حمل‌ونقلی‌ها شد + جزییات


کد خبر 437009

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =