۱۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۲
سود ومعادن چگونه پرداخت می شود؟

امور سهام شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات اعلام کرد: سود سهامداران حقیقی «ومعادن» از طریق سامانه سجام پرداخت می شود.

به گزارش صدای بورس، در راستای تسریع کار و رضایتمندی بیشتر سهامداران حقیقی، شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات سود سهام را از طریق سامانه سجام پرداخت خواهد کرد.

واحد امور سهام این شرکت طی اطلاعیه ای اعلام کرد: پیرو برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت در تاریخ ۱۴ تیرماه سالجاری و تصویب پرداخت ۶۰۰ ریال سود نقدی به ازای هر سهم و با توجه به تأکید نادری، مدیرعامل شرکت مبنی بر پرداخت هر چه سریعتر سود سهامداران حقیقی از طریق سامانه سجام، هماهنگی های لازم با شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار انجام شده و سود سهامداران حقیقی که تا تاریخ ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ثبت نام خود را در سامانه سجام تکمیل کرده باشند، در تاریخ مذکور از طریق شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار به حساب معرفی شده سهامداران در سامانه سجام واریز خواهد شد.


بیشتر بخوانید:«وتجارت» در کف کانال صعودی


با توجه به اینکه همواره در سالیان اخیر، سود سهامداران در قالب مشارکت در افزایش سرمایه جهت اجرای طرحهای توسعه شرکتهای زیرمجموعه مصرف می شد، امید است تصمیم اخیر مدیرعامل شرکت با توجه به درخواست سهامداران حقیقی مبنی بر پرداخت نقدی سودسهام، موجبات رضایتمندی هرچه بیشتر آنان را فراهم آورد.

کد خبر 436720

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =