۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۰
 «وهامون» کی عرضه می‌شود؟

بنابر اعلام مدیر عملیات بازار فرابورس ایران زمان جدید عرضه اولیه سرمایه گذاری هامون صبا چهارشنبه ۶ مرداد تعیین شده است.

به گزارش صدای بورس، عرضه اولیه ۱۵ درصد از سهام سرمایه گذاری هامون صبا که قرار بود چهارشنبه ۲۹ تیر انجام شود به دلیل تعطیلات بانک و بورس به تعویق افتاد.

براساس اعلام مدیر عملیات بازار فرابورس ایران عرضه اولیه "وهامون" در چهارشنبه آینده ۶ مرداد انجام و هشتمین شرکت جدید هم وارد بازار شود.

به این ترتیب، ۱۴ درصد از سهام این شرکت ۳۰۰ میلیارد تومانی شامل ۴۲۰ میلیون سهم با محدوده قیمت ۱۷۵۰ تا ۱۹۰۲ ریالی هر سهم و سهمیه ۸۴۰ سهمی هر فرد حقیقی و حقوقی در بازار اول معاملات فرابورس عرضه اولیه می شود که به نقدینگی ۱۶۰ هزار تومانی نیاز است.


بیشتر بخوانید:

فرابورس، فردا مهمان ندارد


به گزارش صدای بورس، یک درصد دیگر معادل ۳۰ میلیون سهم با قیمت ثابت کشف شده در فرآیند عرضه اولیه صورت می گیرد. مدیر عرضه هم کارگزاری صبا تامین بوده و متعهدین خرید صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی صبا گستر نفت و گاز تامین و صندوق سرمایه گذاری توسعه تعاون صبا هر کدام به میزان ۲۵ درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه هستند.

سرمایه‌گذاری هامون صبا ۵ مهر ۸۴ به صورت سهامی عام تاسیس شد و در اداره ثبت شرکت های شهر تهران به ثبت رسید و نام شرکت در ۱۶ دی سال ۹۹ از سرمایه گذاری هامون شمال به سرمایه گذاری هامون صبا تغییر یافت و در حال حاضر جزو واحدهای تجاری فرعی سرمایه گذاری صبا تامین و واحد تجاری نهایی سرمایه گذاری تامین اجتماعی است.

سرمایه شرکت با ۱۲ نیروی انسانی از بدو تاسیس ۱۰۰ میلیون تومان بوده که طی چند مرحله افزایش سرمایه به ۳۰۰ میلیارد تومان رسیده و سرمایه گذاری صبا تامین ۱۰۰ درصد مالکیت این شرکت را در اختیار دارد.

 «وهامون» کی عرضه می‌شود؟

کد خبر 436046

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =