کاهش۴۰ درصدی معاملات ارزهای دیجیتال

 میزان تجارت ارزهای مجازی بیش از ۴۰ درصد در ماه ژوئن کاهش یافته است که یکی از دلایل آن را می‌توان سختگیری‌های نظارتی در چین دانست.

به گزارش صدای بورس، محدود شدن استخراج بیت کوین در چین به همراه افزایش بی‌ثباتی‌ها، باعث کاهش بیشتر نقل و انتقال این ارزها تا ۲.۷ تریلیون دلار شده است یعنی ۴۲.۷ درصد کاهش نسبت به ماه گذشته.

طبق اطلاعات موسسه تحقیقاتی کریپتو کمپیر در لندن، تجارت ارزهای مجازی ۴۲.۷ درصد کاهش یافته و به ۲.۷ تریلیون دلار رسیده است.

این تحقیقات نشان می‌دهند محدود شدن استخراج بیت کوین در چین همچنان بر چالش‌های ارزهای مجازی می‌افزاید و به همراه افزایش بی‌ثباتی‌ها، باعث کاهش بیشتر نقل و انتقال این ارزها می‌شود.


بیشتر بخوانید:


به دنبال محدود شدن استخراج و تجارت بیت کوین، بزرگترین ارز مجازی دنیا در چین، این ارز مجازی بیش از ۶ درصد از ارزش خود را در ماه گذشته از دست داد و به پایین ترین رقم از ابتدای سال جاری میلادی رسید.

موسسه کریپتو کمپیر اعلام کرد صرافی ارز مجازی باینانس که مورد انتقاد تمام دنیا قرار گرفته بود، موقعیت خود را به عنوان بزرگترین پلتفرم تجارت ارز مجازی به دست آورده ولی میزان تجارت این ارزها در باینانس ۵۶ درصد در ماه ژوئن کاهش یافته و به ۶۸۸ میلیارد دلار رسیده است.

منبع: تسنیم

کد خبر 435633

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =