نگاهی به عملکرد خردادماه چند شرکت بورسی

گزارش فعالیت ماهانه سه نماد «شفن»، «شیران»، «هرمز» منتشر شد.

به گزارش صدای بورس، شرکت پتروشیمی فناوران «شفن» در خرداد ۷۷۷ میلیارد تومان درآمد فروش کسب کرده که نسبت به ماه گذشته ۳۳% و نسبت به میانگین سال گذشته، ۶۵ درصد افزایش داشته است.

شفن در فصل بهار مجموعا ۱۸۳۵ میلیارد تومان درامد به دست اورده که نسبت به دوره مشابه سال گذشته حدود ۲۰۰ درصد افزایش نشان می دهد.

شفن در خرداد حدود ۷۵ هزار تن متانول و ۱۳۴۰۰ تن اسید استیک به فروش رسانده است. مقدار فروش متانول و اسید استیک تقریبا در سطح میانگین سال ۹۹ است اما فروش متانول نسبت به اردیبهشت ۹۰% افزایش و فروش اسید استیک نسبت به اردیبهشت ۱۸ درصد کاهش یافت.

نرخ فروش متانول داخلی و صادراتی به ترتیب برابر ۶.۳ و ۶.۷ میلیون تومان در هر تن و نرخ فروش اسید استیک داخلی و صادراتی به ترتیب برابر ۲۲.۲ و ۱۸.۳ میلیون تومان در هر تن است.

آخرین قیمت هر سهم ۳۲ هزار تومان بوده و در یک ماه اخیر ۱۳ درصد بازدهی کسب کرده است.

نگاهی به عملکرد خردادماه چند شرکت بورسی

شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران «شیران» در خرداد ماه حدود ۶۱۹ میلیارد تومان فروش داشته که نسبت به اردیبهشت ماه حدود ۳۴ درصد افزایش و نسبت به میانگین ماه های گذشته حدود ۴۰% افزایش داشته است. سال مالی شرکت منتهی به ۳۰ آذر ماه می باشد.

این شرکت توانسته در ۶ ماه اول سال مالی جاری، مجموعا ۲۸۲۲ میلیارد تومان فروش داشته باشد که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۸۰ درصد رشد داشته است.

مقدار فروش الکیل بنزین خطی داخلی در خرداد ماه ۶۴۶۲ تن گزارش شده است که این عدد برای ماه قبل حدود ۵۹۱۷ تن بوده است. همچنین مقدار الکیل بنزن صادراتی در این ماه ۵۷۰۹ تن گزارش شده که این عدد برای ماه قبل ۳۲۹۴ تن بوده است.

نرخ فروش الکیل بنزن داخلی نسبت به اردیبهشت ماه تقریبا ۲% و نرخ فروش الکیل بنزن صادراتی حدودا ۱% افزایش داشته است.

قیمت سهم حدود ۲۰۹۴ تومان است و بازدهی یک ماهه آن +۸% است.

نگاهی به عملکرد خردادماه چند شرکت بورسی

شرکت فولاد هرمزگان جنوب «هرمز» در خرداد ماه ۱۹۳۴میلیارد تومان فروش داشته که نسبت به ماه گذشته ۱۷ درصد افت داشته اما نسبت به میانگین ۹۹ ، ۷۳ درصد رشد است.

شرکت در این ماه ۱۳۱ هزار تن اسلب فروخته که نسبت به ماه گذشته ۱۹ درصد افت داشته اما نسبت به میانگین ۹۹ ، ۸ درصد رشد داشته است.

نرخ فروش این محصول برابر است با ۱۴ هزار تومان به ازای هر کیلو که نسبت به ماه گذشته ۱ درصد کاهش یافته است.

شرکت در مجموع در ۳ ماهه نخست سال مالی جاری ، ۵۲۴۲ میلیارد تومان فروش داشته که نسبت به دوره مشابه سال مالی گذشته ۲۱۴ درصد رشد داشته است.

قیمت سهم برابر با ۱۴۸۶ است و در یک ماه گذشته ۲ درصد افت داشته است.

نگاهی به عملکرد خردادماه چند شرکت بورسی

منبع: آوا تحلیل

کد خبر 434826

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =