لحظه به لحظه با بازار ۲ تیر ۱۴۰۰

در آغاز معاملات بازار سهام در روز چهارشنبه ۲ تیر، شاخص کل با رشدی ۰٫۵ درصدی در آستانه کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحدی قرار گرفت.

به گزارش صدای بورس در آغاز معاملات بازار سهام در روز چهارشنبه ۲ تیر، شاخص کل با رشدی ۰٫۵ درصدی در آستانه کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحدی قرار گرفت. در بازار امروز رشد شاخص کمی متوازن بوده و نمادهای کوچکتر هم همراستا با نمادهای شاخص‌ساز مثبت شده‌اند به طوری که شاخص کل هم‌وزن هم رشدی ۰٫۳ درصدی را به ثبت رسانده است.

ساعت ۹:۰۰
در میان نمادهای بورسی، سه نماد فملی، فولاد و وپارس بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص داشته‌اند و گروه‌های فلزی و چندرشته‌ای با سبزپوشی اکثر نمادهای خود کار را آغاز کرده‌اند. بیشترین حجم معاملات هم در گروه خودرویی در حال انجام است.
بر این اساس در ۳۰ دقیقه ابتدایی معاملات امروز ارزش معاملات حدود هزار میلیارد تومان بوده و حجم معاملات هم از مرز ۱٫۷ میلیارد سهم عبور کرده است.
ساعت ۹:۱۰
امروز بازار مثبت و متعادل آغاز به کار کرد .
ساعت ۱۰:۰۶
بیشترین حجم معاملات 
خساپا ۴۷۱.۴ میلیون سهم
خودرو ۳۰۹.۷ میلیون سهم
خگستر ۱۷۹.۱ میلیون سهم
وبملت ۱۶۰.۵ میلیون سهم
ذوب ۱۳۶.۴ میلیون سهم
ساعت ۱۱:۰۹
شستا در این دقایق رشد حداکثری قیمت را همراه باصف خرید بالغ بر ۷۰ میلیون سهمی تجربه میکند.
ساعت ۱۱:۱۸
دست برتر خریداران فملی، فولاد و فخوز را به صف نشاند.
ساعت ۱۱:۲۸
تاصیکو به صف خرید نشست.
ساعت ۱۲:۳۰

در پایان معاملات امروز، شاخص کل بورس پس از رشد ۲۶هزار و ۹۴واحدی شاخص کل آن را در ارتفاع یک میلیون و ۲۱۳هزار واحدی قرارگرفت و همچنین شاخص کل هم‌وزن با افزایش یک درصدی مواجه شد.

آخرین قیمت ۱۹۴نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۱۸۱نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

حقوقی‌ها امروز حدود ۳۷۵میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. نمادهای «خساپا»، «ومدیر»، «خودرو»، «شپنا»، «غکورش»، «فملی» و «خگستر» در گروه پرتراکنش‌های بورس و نمادهای «چخزر»، «رافزا»، «کزغال»، «زملارد»، «شاروم»، «کرمان» و «وسپهر» در گروه پرتراکنش‌های فرابورس قرار گرفتند.

ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به بیش از ۶هزار و ۲۹۵میلیارد تومان رسید.

کد خبر 434609

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =