افزایش سرمایه صددرصدی منتظر موافقت هلدینگ

تمرکز جدی شرکت داروسازی کاسپین بر روی صادرات دارو است و سایت جدیدی که برنامه ریزی آن انجام شده، به زودی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

حامد صابونی، مدیرعامل شرکت داروسازی کاسپین تامین در گفت‌و گو با صدای بورس:
امسال شرکت کاسپین ۱۵۰ میلیارد تومان سود داشت( به ازای هر سهم ۲۲۱ تومان ) که ۹۰ درصد آن برابر با ۲۰۵ تومان به ازای هر سهم تقسیم شد.
با توجه به افزایش نرخ های مواد اولیه که ناشی از برداشتن نرخ ارز مرجع است، هزینه های شرکت بالا رفته است. اقلام مصرفی تولیدات شرکت کاسپین همه باید با ارز آزاد خریداری شود. شرکت امسال بر روی افزایش نرخ تمرکز دارد چرا که سال پیش این موضوع از سمت سازمان دارو در مورد فراورده های تزریقی مغفول ماند و در این صنعت شرکت کاسپین جزء معدود شرکت هایی بود که افزایش نرخ اندکی گرفت.
تمرکز جدی شرکت داروسازی کاسپین بر روی صادرات دارو است و سایت جدیدی که برنامه ریزی آن انجام شده، به زودی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
در ابتدای سال ۹۸ سرمایه شرکت در حدود ۱۵ میلیارد تومان بود که در همان سال افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی داشت و سرمایه شرکت به ۴۵ میلیارد تومان رسید، مجدد در سال ۹۹ سرمایه شرکت داروسازی کاسپین تامین با افزایش سرمایه ۵۵ درصدی، به ۷۰ میلیارد تومان رسید. امسال نیز به دنبال افزایش سرمایه صد درصدی هستیم که در صورت موافقت هلدینگ اجرایی می شود.
در این مجمع به ازای هر سهم ۲۰۵ تومان سود تقسیم و مصوب شد.
به اتفاق آراء روزنامه رسمی این شرکت روزنامه اطلاعات و موسسه حسابرسی شرکت، موسسه حسابرسی هوشیار بهمند تعیین شد.

کد خبر 434430

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =