گزارش عملکرد یک ماهه «شنفت»،«سخوز»، «کویر»، «دعبید»

گزارش عملکرد یک ماهه ۴نماد بورسی «شنفت»،«سخوز»، «کویر»، «دعبید» منتشر شد.

به گزارش صدای بورس، نماد شنفت در اردیبهشت ماه حدود ۴۰۰ میلیارد تومان فروش داشته که نسبت به اردیبهشت سال قبل حدود ۱۲۴ درصد رشد و نسبت به میانگین سال ۹۹ حدود ۲۹ درصد رشد کرده است. 

 این شرکت در دو ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۰ در مجموع حدود ۸۸۰ میلیارد تومان فروش داشته که نسبت به دوره مشابه سال قبل ۱۸۳ درصد رشد کرده است. 

  سهم صادرات از کل فروش در اردیبهشت ماه حدود ۶۰ درصد است که این عدد برای اردیبهشت سال گذشته فقط حدود ۱۴ درصد بوده است. 

 نرخ فروش روغن پایه نسبت به ماه قبل ۱۷ درصد افت کرده  و  قیمت سهم حدود ۴۴۰۰ تومان است و بازدهی یک ماهه آن ۶ - درصد است.

نماد سخوز در اردیبهشت ماه حدود ۹۷ میلیارد تومان فروش داشته که نسبت به اردیبهشت سال قبل حدود ۱۸۴ درصد و نسبت به میانگین سال ۹۹ حدود ۴۴ درصد رشد داشته است.

 مقدار فروش سیمان و کلینکر در اردیبهشت ماه حدود ۱۰۲ تن گزارش شده است که این عدد برای اردیبهشت سال قبل برابر با ۴۸ تن بوده است.

 نرخ فروش سیمان و کلینکر نسبت به ماه گذشته ۷% کاهش داشته و قیمت سهم حدود ۱۹۹۶۰ ریال است و بازدهی یک ماهه آن ۱۳ - درصد است.

فروش شرکت فولاد سپید فراب کویر در اردیبهشت ماه با اندکی کاهش نسبت به فروردین به ۹۸۵ میلیارد تومان رسیده و ۳ درصد کاهش داشته است اما همچنان بالاتر از فروش ماهانه در سال ۹۹ می باشد.

مقدار تولید و فروش شرکت نیز به ترتیب با ۱۷ و ۵ درصد کاهش به ۷۷۵۹۸ و ۷۳۶۷۰ تن گزارش شده است.

نرخ فروش انواع میلگرد شاخه و کلاف در بازار داخل در اردیبهشت به قیمت هر کیلو ۱۵.۸ هزار تومان فروخته شده که نسبت به فروردین ۶ درصد کاهش داشته است. همچنین نرخ فروش صادراتی این محصول با ۵ درصد کاهش نسبت به فروردین به ۱۱.۸ هزار تومان در هر کیلو رسیده است.

مجموع فروش شرکت در دو ماه ابتدایی سال جاری به ۲۰۰۳ میلیارد تومان رسیده که نسبت به مدت مشابه سال مالی قبل ۱۴۰ درصد رشد را نشان می دهد.

آخرین قیمت سهم برابر با ۱۳۱۱ تومان بوده که در یک ماه گذشته ۳۴ درصد افت قیمت داشته است.

شرکت داروسازی دکتر عبیدی در اردیبهشت ماه ۱۶۹ میلیارد تومان فروش داشت که نسبت به فروردین ماه و میانگین ماه های گذشته به ترتیب ۵۴ و ۲۰ درصد رشد داشته است.

 شرکت در این ماه ۱۳۷۳ هزارعدد  قرص را به فروش رسانده که نسبت به فروردین ماه و میانگین ماه های گذشته به ترتیب ۱۹ و ۱۵ درصد رشد داشته است.

نرخ فروش این محصول برابر با ۹۱ هزار تومان به ازای هر صد عدد بوده که نسبت به فروردین ماه ۵ درصد افت داشته اما نسبت به میانگین ماه های گذشته ۴ درصد رشد داشته است.

مجموع فروش شرکت در ۵ ماه ابتدایی سال مالی جاری برابر با ۷۳۴ میلیارد تومان بوده است که نسبت به ماه قبل ۴۶ درصد رشد داشته است.

قیمت سهم برابر با ۲۴۳۳ تومان است که در یک ماه گذشته ۵ درصد رشد داشته است.

منبع: آوا تحلیل

کد خبر 433601

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =