سرمایه گذاری کلان یک شرکت بورسی در عرصه استارتاپ ها

تفاهم نامه همکاری بین گروه اقتصادی کرمان خودرو به عنوان یکی از بزرگترین هلدینگ‌های چندرشته ای کشور و شرکت دانش بنیان «استادکار» به عنوان رهبر استارتاپ های خدمات آنلاین به امضا رسید.

به گزارش صدای بورس، حامد شادکام، مدیرعامل گروه اقتصادی کرمان خودرو درخصوص جزییات این تفاهم نامه سرمایه‌گذاری بیان کرد: «با توجه به پیشینه موفق صنایع خودروسازی کرمان در صنعت خودروسازی و با در نظر داشتن آینده روشن حوزه استارتاپ ها تصمیم گرفتیم تا در این حوزه وارد شویم و مصمم هستیم تا آینده را به کمک تکنولوژی های جدید و شرکت های پیشرو در این حوزه تضمین کنیم.»

وی با اشاره به حضور صنایع بزرگ در استارتاپ ها در کشورهای توسعه یافته  افزود: «حضور چشمگیر کسب و کارهای تکنولوژی محور در بورس های بزرگ دنیا بیانگر آن است که حضور شرکت های سهامی عام در استارتاپ ها می تواند یکی از راه های اصلی به سمت پیشرفت اقتصادی کشور باشد و به نظر می رسد این اتفاق موجب ورود شرکت های بورسی و اقتصادی بزرگ به حوزه استارتاپ ها شود تا از این منظر بستر رشد شرکتهای استارتاپی فراهم گردد و سهامداران در منافع رشد سریع این سرمایه گذاری ها ذینفع باشند .»


بیشتر بخوانید:

ارزهای دیجیتال تا تبدیل شدن به ارز ذخیره راه زیادی دارند


 در این مراسم محمدحسین اسلامیان رئیس هیئت مدیره استادکار با اشاره به فعالیت این شرکت در حوزه خدمات آنلاین اعلام کرد: «ما خوشحالیم که توانستیم اعتماد یک شرکت سهامی عام را جلب کنیم. ایمان داریم که این دست مشارکت ها طی سال های آینده بیش از این اتفاق خواهد افتاد.»

اسلامیان با بیان اینکه «استادکار» پل ارتباطی میان متخصصان و مشتریان است تصریح کرد: «مشتریان  سفارش خود برای انجام کارهای مربوط به منزل، ساختمان و خودرو را در اپلیکیشن «استادکار» ثبت و متخصصان در سوی دیگر برای انجام کارها اعلام آمادگی می کنند و درواقع «استادکار» به عنوان اپلیکیشن درخواست خدمات و پل ارتباطی بین این دو است.»

مدیرعامل استادکار نیز در مورد روند رو به رشد این مجموعه گفت:«ما طی دو سال گذشته رشد فوق العاده ای را تجربه کردیم و تیم حرفه ای را ساختیم. استراتژی درست و پشتوانه مناسب به همراه یک  تیم حرفه ای شاخصه مهمی برای موفقیت به شمار می آید. در دو سال اخیر افرادی که سال ها تجربه استارتاپی در کشور را داشته اند به تیم ملحق شدند که نتیجه آن موفقیت استادکار تا اینجا و اکنون بوده است. البته این تازه آغاز ماجرا برای ماست.»

کد خبر 433457

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =