تشریح برنامه های ۱۴۰۰ صدرفردا

مجمع عمومی عادی سالانه صدرفردا برگزار و برنامه پیش رو اعلام شد.

به گزارش صدای بورس،جلسه مجمع عمومی عادی سالانه سهامداران شرکت پیشرو تعالی فناوری فردا (شتابدهنده دانش بنیان صدر فردا) روز ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ برای سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ ، با حضور ۱۰۰درصد سهامداران در سالن جلسات شرکت سرمایه گذاری صدر تامین راس ساعت ۱۴ با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و با استقرار ارکان هیات رییسه مجمع آغاز شد.

پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت، هادی کمالی مدیر عامل شتاب‌دهنده دانش بنیان صدرفردا به نمایندگی از هیات مدیره به تشریح عملکرد شرکت پرداخت.

بنابر این گزارش بررسی ماموریت ها و گزارشی از اقدامات حوزه فناوری توسط مدیر عامل ارایه و برنامه های سال ۱۴۰۰ نیز تشریح شد.

شتاب دهنده دانش بنیان صدر فردا به عنوان پلتفرم توسعه نوآوری محور و با ماموریت توسعه فناوری و همچنین یکی از شرکت های تابعه هلدینگ صدر تامین فعالیت می کند.


بیشتر بخوانید:

معاملات الگوریتمی؛مجرم یا قربانی؟


این شتاب دهنده که کمتر از ۹ ماه از زمان شروع فعالیت آن می گذرد، طی مدت کوتاهی از زمان تاسیس خود، توانسته نسبت به شناسایی، جذب و ارایه خدمات شتابدهی به طرح های نوآورانه اقدام کرده و بسته های سرمایه گذاری متنوعی را که عمدتا دانش بنیان هستند آماده سرمایه گذار کند.

منبع: روابط عمومی شتاب دهنده دانش بنیان صدرفردا

کد خبر 431856

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =