کاهش ۳.۷۸ درصدی پالایش

پالایش روز پر افت و خیزی را تجربه کرد و با قیمت ۷۲ هزار و ۴۰۰ ریال کار خود را آغاز کرد اما با افت قیمتی ۲ هزار و ۸۲۰ در طول بازار همراه بود .

به گزارش صدای بورس، صندوق پالایشی یکم اولین روز معاملاتی هفته را با کاهش ۳.۷۸ درصدی قیمت نسبت به روزهای گذشته به پایان رساند. پالایش روز پر افت و خیزی را تجربه و هرچند با قیمت ۷۲ هزار و ۴۰۰ ریال کار خود را آغاز کرد اما با افت قیمتی ۲ هزار و ۸۲۰ در طول بازار همراه  بود و با قیمت ۷۱ هزار و ۷۳۰ ریال آخرین معامله را به ثبت رساند.


بیشتر بخوانید:
فصل مجامع و امیدواری سرمایه گذاران


ارزش بسته ۳۰۰ واحدی صندوق پالایش به ۲۱ میلیون و ۷۳۶ هزار ریال و بسته ۵۰۰ واحدی به  ۳۶ میلیون و ۲۲۶ هزار ریال رسید.

در مجموع ۹ میلیون سهم با ارزش ۶۶۸ هزار میلیارد ریال معامله شد که سهامداران حقیقی تقریبا ۹۹.۴ درصد از معاملات را در سمت خرید و  فروش به خود اختصاص دادند.

کد خبر 431628

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

 • نوسان در «پالایش»

  نوسان در «پالایش»

  صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» آخرین روز معاملاتی هفته را با کاهش به پایان رساند و با ۱.۷ درصد نزول نسبت به روز سه شنبه به قیمت پایانی ۷۴ هزار و ۵۵۰ ریال رسید.

 • «پالایش» نزولی تمام شد

  «پالایش» نزولی تمام شد

  صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» آخرین روز معاملاتی هفته را با رنگ سرخ به پایان رساند و با ۲.۹۵ درصد کاهش قیمت نسبت به روز گذشته به قیمت پایانی ۸۲۹۸۰ ریال رسید.

 • «پالایش» همچنان در سیر نزول قیمتی

  «پالایش» همچنان در سیر نزول قیمتی

  صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» آخرین روز معاملاتی هفته را با رنگ سرخ به پایان رساند و با ۱.۹۵ درصد کاهش قیمت نسبت به روز گذشته به قیمت پایانی ۹۰۴۱۰ ریال رسید

 • «پالایش» روی خوش به سهامداران نشان نداد

  «پالایش» روی خوش به سهامداران نشان نداد

  صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» آخرین روز معاملاتی هفته را با رنگ سرخ به پایان رساند و با ۳.۵۵درصد کاهش قیمت نسبت به روز گذشته به قیمت پایانی ۷۳۸۰۰ ریال رسید.

 • «پالایش» به رنگ سرخ

  «پالایش» به رنگ سرخ

  صندوق پالایشی یکم در دومین روز معاملاتی هفته را با رنگ سرخ به پایان رساند و با ۳.۸۳ درصد کاهش قیمت نسبت به روز شنبه به قیمت پایانی ۷۴۶۳۰ ریال رسید.

 • اولین روز سبز پالایش در ۱۴۰۰ رقم خورد

  اولین روز سبز پالایش در ۱۴۰۰ رقم خورد

  صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» چهارمین روز معاملاتی هفته را با رنگ سبز به پایان رساند و با ۰.۱۶ درصد افزایش قیمت نسبت به روز یکشنبه به قیمت پایانی ۸۱۵۷۰ریال رسید.

 • پالایش سازگار با شاخص

  پالایش سازگار با شاخص

  صندوق پالایشی یکم امروز را با افزایش ۴.۶۵ درصدی قیمت نسبت به روزهای گذشته به پایان رساند.

 • پالایش سرخ رنگ هفته را تمام کرد

  پالایش سرخ رنگ هفته را تمام کرد

  صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» آخرین روز معاملاتی هفته را با رنگ سرخ به پایان رساند و با ۱.۵۱ درصد کاهش قیمت نسبت به روز سه شنبه به قیمت پایانی ۸۰۳۴۰ ریال رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =