۲۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۹
قیمت انواع سکه در ۱۴۰۰/۰۱/۲۲

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۳۹ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۴۲۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۴ هزار و ۸۰۰ تومان است.

به گزارش صدای بورس، هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۳۹ هزار تومان، نرخ دلار ۲۴ هزار و ۸۰۰ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۴۲۰ هزار تومان وقیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

بیشتر بخوانید:
بازار دلار دوباره تب کرد

قیمت طلای ۱۸عیار در هر گرم هم یک میلیون و ۳۹ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۳۸۱ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۴۹۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

 گفتنی است،‌به دلیل موج جدید کرونا و اعلام شرایط قرمز در تهران، بازار طلا و جواهر تهران نیز به مدت ۲ هفته تعطیل اعلام شده است؛ قیمت های درج شده در این خبر نیز با استناد به نرخ های اعلامی از سوی اتحادیه طلا و جواهر است.

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای 18 عیار

یک میلیون و 39 هزار

گرم طلای 24 عیار

یک میلیون و 381 هزار

مثقال طلا

4 میلیون و 495 هزار

انس طلا(دلار)

1744

 

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  10 میلیون و 300  هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

10 میلیون و 420  هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

6 میلیون و 200  هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

3 میلیون و 950 هزار

قیمت سکه گرمی

2 میلیون و 200 هزار

 

منبع: تسنیم

کد خبر 431319

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =