سرمایه چشمگیری که وارد بازار ارزهای مجازی شد

جریان سرمایه‌گذاری در ارزهای مجازی در فصل زمستان ۱۱ درصد نسبت به آخرین فصل ۲۰۲۰ افزایش داشت و به ۴.۵ میلیارد دلار رسید.

 به گزارش صدای بورس، اطلاعات شرکت انگلیسی مدیریت ارز دیجیتال «کوین شیرز» نشان می‌دهد سرمایه‌گذاری در ارزهای مجازی در سه ماه اول سال جاری میلادی به ۴.۵ میلیارد دلار رسیده که حاکی از افزایش مشارکت موسسات در این بخش است.

بیشتر بخوانید:

برای دریافت مالیات بر سود سهام هیچ طرحی وجود ندارد

 جریان سرمایه‌گذاری در ارزهای مجازی در فصل زمستان ۱۱ درصد نسبت به فصل قبل از آن یعنی آخرین فصل ۲۰۲۰ افزایش داشت ولی سرعت این سرمایه‌گذاری پایین‌تر بود.

 ارزش بازار ارزهای مجازی در روز دوشنبه به بالاترین رقم دو تریلیون دلار رسید. سرمایه بازار بیت کوین بیش از یک تریلیون دلار است و حدود یک هفته این رقم را حفظ کرده است.

طبق اطلاعات کوین شیرز، بیت کوین با ۳.۵ میلیارد دلار بیشترین جریان سرمایه‌گذاری را در سه ماهه اول سال جاری میلادی داشته و پس از آن اتریوم با ۷۶۵ میلیون دلار قرار دارد.

 بزرگترین ارز مجازی دنیا از نظر سرمایه بازار در اواسط مارس به اوج ۶۱۷۸۱.۸۳ دلار رسید ولی پس از آن در محدوده پایین‌تری معامله می‌شود.

 سرمایه‌های ارز مجازی تحت مدیریت تا  ۵۹ میلیارد دلار افزایش یافته است. این رقم در سال گذشته میلادی برابر با ۳۷.۶ میلیارد دلار بود.

 گری اسکیل هنوز هم بزرگترین صندوق سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال در جهان است که ارزش سرمایه آن به ۴۶.۱ میلیارد دلار می‌رسد. کوین شیرز دومین صندوق سرمایه‌گذاری بزرگ دنیا و بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه‌های دیجیتال در اروپاست که حدود ۵.۱ میلیارد دلار سرمایه دارد.

منبع: تسنیم

کد خبر 431128

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =