اطلاعیه کانون بانک‌ها درخصوص ساعت کار جدید بانک‌ها

کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی پیرامون ساعت کار شعب و نحوه حضور کارکنان بانک‌ها در شهرهای آبی، زرد، نارنجی و قرمز اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش صدای بورس، در این اطلاعیه آمده است:

بیشتر بخوانید:

اعلام برندگان نخستین فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو

با سلام و تقدیم احترام؛

با توجه به سوالاتی که در خصوص چگونگی ارائه خدمات بانک‌ها و نحوه حضور کارکنان آنان در روزهای جاری که در بعضی از شهرها از نظر ستاد ملی کرونا تغییر وضعیت هشدار داده‌اند ضرورتاً به استحضار می‌رساند مطابق یا مفاد نامه شماره ۹۹/۱۸۲۵-ک هــ مورخ ۹۹/۹/۱۳ تا اطلاع ثانوی ساعات فعالیت بانک‌ها برای پذیرش مشتریان از ۸ صبح الی ۱۴ بعد از ظهر و در روزهای پنج شنبه تا ۱۲:۳۰ خواهد بود.

حضور کارکنان بانک‌ها در شهرها با هشدار قرمز به میزان ۵۰درصد می‌باشد و ۵۰درصد بقیه کارکنان می‌توانند با توجه به نظر مدیران مناطق بنحویکه ارائه خدمات شعب متوقف یا با خدشه روبرو نگردد بصورت نوبتی از طریق دورکاری ادامه یابد.

در شهرهای با هشدار نارنجی از جمله تهران و البرز حضور کارکنان بمیزان ۲/۳ خواهد بود و ۱/۳ آنان می‌توانند مشروط به امکان ارائه کامل به مشتریان از طریق نوبتی دورکاری داشته باشند.

بدیهی است در سایر شهرها با هشدارهایی با رنگ‌های زرد و آبی ارائه خدمات بانکی با حضور صدردرصدی کارکنان خواهد بد.

طبیعتاً رعایت پروتکل‌های بهداشتی (استفاده از لوازم التحریر اختصاصی، مواد ضدعفونی‌کننده، رعایت فاصله مکانی بین افراد و ...) و توصیه و پیشنهاد به مراجعین برای انجام امور بانکی آینده با استفاده از تجهیزات الکترونیکی مورد عنایت همکاران بانکی و به ویژه مدیران محترم شعب خواهد بود.

ضمناً خاطرنشان می‌نماید تغییر رنگ شهرها با هشدارهای ستاد ملی کرونا در آینده کماکان مشمول مراتب مندرج در نامه حاضر خواهد بود.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

کد خبر 430982

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =