۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۴
قیمت انواع سکه در ۱۴۰۰/۰۱/۱۵

در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۵۲ هزار تومان است.

به گزارش صدای بورس، در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

نرخ انواع ارز در ۱۵ فروردین ۱۴۰۰

هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۵۲ هزار تومان، قیمت دلار ۲۴ هزار و ۷۰۰ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان وقیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

قیمت طلای ۱۸عیار در هر گرم هم یک میلیون و ۵۲ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۴۰۴ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

قیمت  طلا و سکه طرح جدید در روز جاری نسبت به روزکاری قبل با کاهش محسوس همراه شده است؛ سکه در روزهای گذشته در کانال ۱۱میلیون تومان در نوسان بود ولی با پایان رسمی تعطیلات نوروزی بار دیگر قیمت ها در این بازار نزولی شده و سکه نیز به کانال ۱۰ میلیونی بازگشته است. از جمله دلایل اصلی نوسان در بازار طلا و سکه تغییرات قیمتی در طلای جهانی و دلار است؛ نرخ ارز در بازار تهران تحت تأثیر خبرهای سیاسی است.

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

یک میلیون و ۵۲ هزار

گرم طلای ۲۴ عیار

یک میلیون و ۴۰۴ هزار

مثقال طلا

۴ میلیون و ۵۶۰ هزار

انس طلا(دلار)

۱۷۳۱

 

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۱۰ میلیون و ۶۵۰  هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۶ میلیون و ۴۰۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۴  میلیون و ۱۰۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۲ میلیون و ۳۰۰ هزار

 منبع: تسنیم

کد خبر 430939

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

 • قیمت انواع سکه و طلا در ۹۹/۱۱/۲۱

  قیمت انواع سکه و طلا در ۹۹/۱۱/۲۱

  در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۱۴۳ هزار تومان است.

 • قیمت انواع سکه و طلا در ۹۹/۱۲/۰۳

  قیمت انواع سکه و طلا در ۹۹/۱۲/۰۳

  در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۱۰۲ هزار تومان است.

 • قیمت انواع سکه و طلا در ۹۹/۱۲/۱۹

  قیمت انواع سکه و طلا در ۹۹/۱۲/۱۹

  در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۸ هزار تومان است.

 • قیمت انواع سکه و طلا در ۹۹/۱۲/۱۱

  قیمت انواع سکه و طلا در ۹۹/۱۲/۱۱

  در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۸۶ هزار تومان است.

 • قیمت انواع سکه و طلا در ۹۹/۱۱/۲۸

  قیمت انواع سکه و طلا در ۹۹/۱۱/۲۸

  در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۱۴۷ هزار تومان است.

 • قیمت انواع سکه و طلا در ۲۹ بهمن ۹۹

  قیمت انواع سکه و طلا در ۲۹ بهمن ۹۹

  در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۱۴۲ هزار تومان است.

 • قیمت انواع سکه و طلا در ۹۹/۱۲/۶

  قیمت انواع سکه و طلا در ۹۹/۱۲/۶

  در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۹۳ هزار تومان است.

 • قیمت انواع سکه و طلا در ۹۹/۱۱/۲۰

  قیمت انواع سکه و طلا در ۹۹/۱۱/۲۰

  در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۱۰۸ هزار تومان است.

 • قیمت انواع سکه و طلا در ۹۹/۱۲/۰۵

  قیمت انواع سکه و طلا در ۹۹/۱۲/۰۵

  در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۸۲ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۴ هزار و ۷۳۰ تومان است.

 • قیمت انواع سکه و طلا در ۹۹/۱۲/۲۴

  قیمت انواع سکه و طلا در ۹۹/۱۲/۲۴

  در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۴۸ هزار تومان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =