چشم‌انداز بورس در مجلس بررسی می‌شود

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: در جلسه امروز (یکشنبه) کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس چشم‌انداز بازار سرمایه با حضور وزیر اقتصاد و رئیس سازمان بورس بررسی می‌شود.

به گزارش صدای بورس، سید محمدرضا میرتاج الدینی، نماینده مجلس با اشاره به برگزاری جلسات کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس طی هفته جاری در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه (۱۵ و ۱۷ فروردین ماه) گفت: چشم‌انداز بازار سرمایه فردا در جلسه این کمیسیون با حضور دژپسند وزیر امور اقتصاد و دارایی و دهقان دهنوی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار بررسی می‌شود.

بیشتر بخوانید:

بانک مرکزی توان تامین منافع کلان اقتصاد کشور را ندارد

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس تصریح کرد: در جلسه روز یکشنبه وضعیت اقتصادی با محوریت وضعیت درآمدهای کشور هم با حضور بذرپاش رئیس دیوان محاسبات کل کشور بررسی خواهد شد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس بیان کرد: همچنین در جلسه روز سه‌شنبه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با حضور نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه به بررسی عملکرد منابع و مصارف(دریافت‌ها و پرداخت‌ها) قانون بودجه سال ۹۹ و اقدامات بعمل آمده جهت اجرای قانون بودجه سال ۱۴۰۰ و نحوه ادامه اجرای طرح‌های مشارکت عمومی - خصوصی خواهیم پرداخت.

منبع: تسنیم

کد خبر 430929

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =