۱۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۴
قیمت انواع ارز در ۱۴۰۰/۱/۱۱

امروز چهارشنبه، ۱۱ فروردین‌ماه بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۹ ارز با کاهش و ۶ ارز با افزایش قیمت روبه‌روشد و نرخ بقیه ارزها ثابت ماند.

به گزارش صدای بورس، امروز هر دلار آمریکا ۴۲ هزار ریال، پوند انگلیس ۵۷ هزار و ۶۴۲ ریال  و یورو ۴۹ هزار و ۱۷۱ ریال ارزش‌گذاری شد.

برپایه این گزارش، امروز هر فرانک سوئیس ۴۴ هزار و ۴۹۴ ریال، کرون سوئد چهار هزار و ۸۰۴ ریال، کرون نروژ چهار هزار و ۹۰۶ ریال، کرون دانمارک ۶ هزار و ۶۱۱ ریال، روپیه هند ۵۷۲ ریال، درهم امارات متحده عربی ۱۱ هزار و ۴۳۷ ریال، دینار کویت ۱۳۸ هزار و ۹۸۰ ریال، یکصد روپیه پاکستان ۲۷ هزار و ۴۲۴ ریال، یکصد ین ژاپن ۳۷ هزار و ۸۸۱ ریال، دلار هنگ‌کنگ پنج هزار و ۴۰۲ ریال و هر ریال عمان ۱۰۹ هزار ۲۳۳ ریال قیمت‌گذاری شد.

بیشتر بخوانید:

افق یکساله شاخص کل روشن است؟/ صنایع پیش رو بازار

همچنین هر یوان چین ۶ هزار و ۳۹۶ ریال یکصد بات تایلند ۱۳۳ هزار و ۸۳۵ ریال، رینگیت مالزی ۱۰ هزار و ۱۰۱ ریال، یک‌هزار وون کره‌جنوبی ۳۷ هزار و ۸۱ ریال، دینار اردن ۵۹ هزار و ۲۳۸ ریال، یکصد تنگه قزاقستان ۹ هزار و ۸۷۳ ربال، لاری گرجستان ۱۲ هزار و ۳۱۸ ریال، یک‌هزار روپیه اندونزی ۲ هزار و ۸۸۴ ریال، افغانی افغانستان ۵۴۵ ریال، روبل جدید بلاروس ۱۵ هزار و ۹۶۴ ریال، منات جمهوری آذربایجان ۲۴ هزار و ۷۲۱ ریال، یکصد پزوی فیلیپین ۸۶ هزار و۵۰۶ ریال، سامانی تاجیکستان سه هزار و ۶۸۴ ریال  و منات جدید ترکمنستان ۱۲ هزار و ۲۲ ریال قیمت خورد.

امروز در تابلوی بانک مرکزی، هر دلار کانادا ۳۳ هزار و ۲۶۹ ریال، دلار نیوزیلند ۲۹ هزار و ۳۱۲ ریال، راند آفریقای جنوبی ۲ هزار و ۸۱۰ ریال، لیر ترکیه پنج هزار و ۳۶ ریال، روبل روسیه ۵۵۴ ریال، ریال قطر ۱۱ هزار و ۵۳۹ ریال، یکصد دینار عراق ۲ هزار و ۸۷۳ ریال، لیر سوریه ۳۴ ریال، دلار استرالیا ۳۱ هزار و ۹۲۷ ریال، ریال عربستان سعودی ۱۱ هزار و ۲۰۰ ریال، دینار بحرین ۱۱۱ هزار و ۷۰۲ ریال، دلار سنگاپور ۳۱ هزار و ۱۵۶ ریال، یکصد تاکای بنگلادش ۴۹ هزار و ۵۵۷ ریال، ۱۰ روپیه سریلانکا ۲ هزار و ۱۰۹ ریال، کیات میانمار (برمه) ۳۰ ریال، یکصد روپیه نپال ۳۵ هزار ۵۸۳ ریال، یکصد درام ارمنستان هفت هزار و ۹۵۹ ریال و دینار لیبی ۹ هزار و ۲۶۲ ریال ارزش‌گذاری شد.

نرخ ارز در بازار آزاد...

نرخ دلار در بازار آزاد ...

کد خبر 430795

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

 • نرخ انواع ارز ۱۵ بهمن ۹۹

  نرخ انواع ارز ۱۵ بهمن ۹۹

  بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۹ ارز کاهش و ۱۶ ارز افزایش یافت. نرخ ۱۲ ارز نیز ثابت ماند.

 • نرخ رسمی ارز ۹۹/۱۱/۸

  نرخ رسمی ارز ۹۹/۱۱/۸

  بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۱ ارز کاهش و ۲۴ ارز افزایش یافت. نرخ ۱۲ ارز نیز ثابت ماند.

 • نرخ رسمی انواع ارز در ۹۹/۱۲/۲

  نرخ رسمی انواع ارز در ۹۹/۱۲/۲

  بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را امروز شنبه دوم اسفندماه اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۵ ارز افزایش یافت، نرخ ۱۲ ارز کاهش داشت و نرخ بقیه ارزها نیز ثابت ماند.

 • نرخ انواع ارز در ۵ اسفند ۹۹

  نرخ انواع ارز در ۵ اسفند ۹۹

  امروز سه‌شنبه، پنجم اسفندماه بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را اعلام کرد که براساس آن نسبت به دیروز نرخ ۲۰ ارز افزایش و نرخ ۱۵ ارز کا۶ش یافت، همچنین نرخ بقیه ارزها ثابت ماند.

 • نرخ انواع ارز در ۹۹/۱۱/۲۵

  نرخ انواع ارز در ۹۹/۱۱/۲۵

  بانک مرکزی امروز (شنبه، ۲۵ بهمن) نرخ ۴۷ ارز رسمی را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۰ ارز با افزایش همراه شد، نرخ ۱۶ ارز کاهش یافت و نرخ بقیه ارزها نیز ثابت ماند.

 • نرخ یوروکاهش یافت

  بر اساس اعلام بانک مرکزی؛

  نرخ یوروکاهش یافت

  بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۹ ارز مانند پوند نسبت به روز پنج‌شنبه افزایش و قیمت ۱۵ واحد پولی از جمله یورو کاهش یافت. نرخ دلار و ۱۲ ارز دیگر نیز ثابت ماند.

 • قیمت رسمی انواع ارز

  قیمت رسمی انواع ارز

  بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۲ ارز کاهش و ۲۳ ارز افزایش یافت. نرخ ۱۲ ارز نیز ثابت ماند.

 • نرخ ۲۷ واحد پولی افزایش یافت

  نرخ ۲۷ واحد پولی افزایش یافت

  بانک مرکزی امروز (سه شنبه) نرخ ۴۷ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۳ ارز کاهش و قیمت ۲۷ واحد پولی دیگر افزایش یافت؛ نرخ بقیه ارزها نیز ثابت ماند.

 • افزایش قیمت رسمی یورو و پوند

  افزایش قیمت رسمی یورو و پوند

  بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۶ ارز افزایش و ۱۰ ارز کاهش یافت نرخ ۱۱ ارز نیز ثابت ماند.

 • کاهش نرخ رسمی ۱۸ ارز

  کاهش نرخ رسمی ۱۸ ارز

  بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۷ ارز افزایش و ۱۸ ارز کاهش یافت. نرخ ۱۲ ارز نیز ثابت ماند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =