۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷
قیمت انواع سکه و طلا در ۹۹/۱۲/۲۵

در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۴۵ هزار تومان است.

به گزارش صدای بورس، قیمت طلای ۱۸عیار در هر گرم هم یک میلیون و ۴۵ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۳۹۱ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۵۲۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۴۵ هزار تومان، قیمت دلار ۲۴ هزار و ۶۵۰ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان وقیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است.

قیمت  طلا و سکه طرح جدید در روز جاری نسبت به روزکاری قبل با افزایش همراه شده است؛ سکه طی هفته های گذشته از کانال ۱۲ میلیونی عقب نشینی کرده و به کانال ۱۱ میلیونی بازگشته است؛ از جمله دلایل اصلی نوسان در بازار طلا و سکه تغییرات قیمتی در طلای جهانی و دلار است؛ نرخ ارز در بازار تهران تحت تأثیر خبرهای سیاسی است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

یک میلیون و ۴۵  هزار

گرم طلای ۲۴ عیار

یک میلیون و ۳۹۱  هزار

مثقال طلا

۴ میلیون و ۵۲۰  هزار

انس طلا(دلار)

۱۷۲۵

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۱۰ میلیون و ۸۰۰  هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۶ میلیون و ۶۵۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۴  میلیون و ۲۰۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۲ میلیون و ۴۰۰ هزار

منبع: تسنیم

کد خبر 430278

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =