۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱
بیمه سینا ۶۰۰ درصد سود کرد

بیمه سینا امسال توانست با برنامه‌ریزی راهبردی به اهداف تعیین‌شده دست یابد.

به گزارش صدای بورس، رضا جعفری؛ مدیرعامل بیمه سینا با  بیان این مطلب و اشاره به عملکرد درخشان بیمه سینا در سال ۹۹ از افزایش بالغ بر ۳۶ درصدی حق بیمه تولیدی شرکت در این سال خبر داد و گفت: در این مدت حق بیمه تولیدی با ۳۶ درصد رشد در مقایسه با سال قبل به رقم یک هزار و ۷۵۰ میلیارد تومان رسید و نسبت خسارت نیز با روند کاهشی، عدد ۵۸ درصد را نشان داد.

جعفری افزود: کاهش سهم بیمه‌های درمان و ارتقاء سهم بیمه‌های عمر از سیاست‌های ما در سال‌جاری بود و در سال آتی نیز با توجه به شرایط، بنا داریم این سیاست را ادامه دهیم.

 وی بهترین عنصر تبلیغی برای هر شرکت بیمه را پرداخت سریع و صحیح خسارت دانست و  گفت: با همت همکاران، عمده‌ خسارت‌های معوق در سال جاری پرداخت شد و در حال‌حاضر هیچ مشکلی در پرداخت وجود ندارد.

جعفری توجه به سرمایه گذاری‌ها و ذخایر را از جمله اقدامات مهم سال ۹۹ بیمه سینا برشمرد و تصریح کرد: ذخایر در بهترین وضعیت خود به عنوان یک پشتوانه محکم برای شرکت قرار دارد . همچنین در بخش سرمایه‌گذاری نیز با برنامه‌ای که در کمیته سرمایه‌گذاری تصویب و به اجرا رسید، بازده و درآمد بسیار خوبی از محل این سرمایه گذاری‌ها حاصل شده است.

مدیرعامل بیمه سینا  اظهار کرد: سود خالص دوره مالی ۹۹ نیز با رشد قابل توجه بالغ بر ۶۰۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل همراه شد . این رخداد مهم نشان‌دهنده‌ هدف‌گذاری صحیح و حرکت جمعی تمامی ارکان این شرکت در مسیر ترسیم‌شده بود که جای تقدیر از همکاران گرامی را دارد.

همچنین در پایان جلسه مذکور با  ارائه و تحلیل مفروضات بودجه ۲۵۰۰ میلیارد تومانی سال ۱۴۰۰، مقرر شد تا پایان سال‌جاری، بودجه عملیاتی به شعب و شبکه فروش ابلاغ شود.

منبع: روابط عمومی بیمه سینا

کد خبر 430271

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =